Powered by Smartsupp

Nastartujte chytrou domácnost s osvětlovacím systémem Philips Hue

Technologie jdou dopředu a byla by velká škoda je nevyužít. Pokud vám pojem chytrá domácnost není cizí, vyzkoušejte inteligentní osvětlovací systém Philips Hue.

Chytrá svítidla a spotřebiče v inteligentní domácnosti

Chytrá domácnost využívá inteligentní spotřebiče i smart osvětlení. Propojením chytrých prvků získáte unikátně fungující systém Philips Hue ve vaší domácnosti, který vám zajistí komfort, pohodlí a neustálý přehled. Je totiž úplně jedno, zda se právě nacházíte u sebe doma, anebo zcela mimo váš domov. Prostřednictvím svého chytrého telefonu či tabletu můžete přes aplikaci zcela intuitivně ovládat na dálku osvětlení, termostat, žaluzie, zámky i elektronické spotřebiče v domácnosti.

Nastartujte chytrou domácnost s osvětlovacím systémem Philips Hue | 1
Nastartujte chytrou domácnost s osvětlovacím systémem Philips Hue | 3

Systém Philips Hue s neuvěřitelným počtem možností

Společnost Philips a její systém Philips Hue se snaží o to, aby byly chytré prvky jednoduché, snadno instalovatelné, intuitivní a cenově dostupné. Využít můžete širokou škálu žárovek, světel a svítidel, LED pásků a přepínačů Philips a přes mobilní aplikaci je snadno propojit s dalšími prvky svojí chytré domácnosti. 

Nechte se nadchnout systémem Philips Hue

Startovací sada Starter Kit vám umožní systém Philips Hue otestovat. V cenově dostupné základní sadě najdete 2 až 3 bílé či barevné žárovky a připojovací most nazývaný bridge, díky kterému je propojíte s volně přístupnou mobilní aplikací Hue. V některých startovacích sadách je také inteligentní dálkový ovladač.

Nastartujte chytrou domácnost s osvětlovacím systémem Philips Hue | 5
Nastartujte chytrou domácnost s osvětlovacím systémem Philips Hue | 7

Nastartujte systém Philips Hue

Žárovky se dají použít do všech svítidel a nemusíte nic měnit. Jakmile po instalaci žárovky zapnete vypínač, stačí připojit bridge do Wi-Fi routeru a mobilní aplikace Philips Hue vás intuitivně navede při propojování světla s chytrým zařízením. Jakmile si vyzkoušíte změny intenzity světla i barev a další funkce v aplikaci Hue, můžete připojit až 50 žárovek a svítidel k jednomu bridgi a základní set rozšířit.   

Propojte všechna světla a svítidla

Zapojte dosetému Hue svítidla, která mají moderní a nadčasový design, inteligentní stropní světla i lustry, chytrá nástěnná svítidla, bodovky, LED pásky i smart lampy. Využijte u inteligentních světel inovativní technologie pro uspokojení potřeb chytré domácnosti. Pro jejich výrobu jsou použity kvalitní materiály s dlouhou životností, vyznačují se nízkou spotřebou energie a rozšířenými funkcemi.

Nastartujte chytrou domácnost s osvětlovacím systémem Philips Hue | 9

Propojte si Hue s dalšími aplikacemi

Inteligentní osvětlení Philips Hue můžete propojit s aplikacemi třetích stran a provázat smart osvětlení třeba s automatickým otevíráním garážových vrat, odemykáním bezpečnostních zámků, žaluziemi, termostatem, elektrospotřebiči, aktuálním počasím i vaší momentální náladou. Propojte systém Hue s televizí i s počítačem a nastavte si časování světelných režimů v průběhu dne. Systém Hue vás upozorní na oblíbený pořadtelevizi, nový e-mail i připravenou kávu z chytrého kávovaru a stane se skvělým denním pomocníkem ve vaší domácnosti.