Stojací lampy

Stojací lampy – potřebujete lampu k sedačce na čtení, nebo designovou vychytávku na osvětlení místnosti ve Vašem stylu? Prozkoumejte naši nabídku stojacích lamp a určitě si vyberete.

Zobrazen 1. – 21. z 410 výsledků

Action | Stylová stojací lampa v nadčasové černé barvě

479 
Stylová stojací lampa Rabalux Action v nadčasové černé barvě je vybavena čtecí lampičkou a dvěma bílými difuzory. Kvalitně nasvítí křeslo na čtení, sedací soupravu i každý temný kout. Moderní stojací lampa s příkonem 1x100W s paticí E27 a 1x25W s paticí E14 vynikne v každém interiéru. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Doporučujeme do ní koupit úsporné LED žárovky pro docílení maximální úspory elektrické energie. Moderní stojací lampa se stane ozdobou každého interiéru. 

Action | Stylová stojací lampa se stříbrnou kovovou základnou s extravagantními oranžovými difuzory

479 
Stylová stojací lampa Rabalux Action se stříbrnou kovovou základnou s extravagantními oranžovými difuzory je navíc vybavena čtecí lampičkou. Dostatečně nasvítí křeslo na čtení, sedací soupravu i všechny tmavé kouty. Moderní stojací lampa s příkonem 1x100W s paticí E27 a 1x25W s paticí E14 se hodí do ložnice, obývacího pokoje i pracovny. Doporučujeme do ní dokoupit úsporné LED žárovky pro docílení maximální úspory elektrické energie. Efektní stojací lampa vynikne v každém prostoru.  

Action | Stojací lampa | E27

591 
Elegantní stojací lampa Rabalux Action je vyrobena v bronzové barvě, vybavena čtecí lampičkou a dvěma bílými difuzory. Hodí se tam, kde potřebujete osvítit křeslo na čtení a ruční práce, anebo projasnit temný kout. Moderní stojací lampa s příkonem 1x100W a 1x25W skvěle vynikne v každém interiéru a stane se středem pozornosti. Využití najde zejména v obývacím pokoji či ložnici. Stylová stojací lampa vdechne interiéru osobitý styl. Pokud ji osadíte úspornými LED žárovkami, dosáhnete maximální úspory elektrické energie. 

Action | Stojací lampa | E27

479 
Elegantní stojací lampa Rabalux Action je vyrobena ve stříbrné barvě, vybavena čtecí lampičkou a dvěma bílými difuzory. Skvěle nasvítí křeslo na čtení, nebo projasnit temný kout. Moderní stojací lampa s příkonem 1x100W a 1x25W skvěle vynikne v každém interiéru a stane se středem pozornosti. Využití najde v obývacím pokoji i ložnici. Stylová stojací lampa vdechne interiéru osobitý styl. Pokud ji osadíte úspornými LED žárovkami, dosáhnete maximální úspory elektrické energie. 

Action | Stylová stojací lampa se stříbrnou kovovou základnou s extravagantními fialovými difuzory

479 
Stylová stojací lampa Rabalux Action se stříbrnou kovovou základnou s extravagantními fialovými difuzory je navíc vybavena čtecí lampičkou. Kvalitně nasvítí křeslo na čtení, sedací soupravu i tmavý kout. Moderní stojací lampa s příkonem 1x100W s paticí E27 a 1x25W s paticí E14 se hodí do ložnice, obývacího pokoje i pracovny. Doporučujeme do ní dokoupit úsporné LED žárovky pro docílení maximální úspory elektrické energie. Moderní stojací lampa se stane unikátním bytovým doplňkem. 

Thomas

2392 
Skandinávská Stojací lampy Thomas 4192, bílá barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Lucide Tireno 11835/01/30 1x60W E27

1511 
venkovní stojací svítidlo Lucide Tireno 11835/01/30 1x60W E27 - rafinované povrchy

Gamma Trend

2392 
Mediteránní Stojací lampy Gamma Trend 4554, matná černá barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Gamma | Elegantní a stylová stmívatelní stojací lampa

2392 
Elegantní a stylová stojací lampa Rabalux Gamma vyrobená z kovu v saténové chromové barvě a mléčně bílého skla ozáří doplněná čtecí lampičkou všechny tmavé kouty. Posvítí vám u křesla na čtení i ruční práce. Moderní stojná lampa s příkonem 1x 28W a 1x 40W a stupněm krytí IP20 zapadne do všech interiérů zařízených v klasickém i minimalistickém stylu. Stojanová lampa krásně vynikne v obýváku i ložnici a rázem se stane středem pozornosti. Její elegantní styl z ní činí skvělý a osobitý designový bytový doplněk. 

Gamma Trend | Elegantní a stylová stojací lampa v antické bílé barvě | E27

2392 
Elegantní a stylová stojací lampa Rabalux Gamma vyrobená z kovu v antické bílé barvě a z mléčně bílého skla doplněná čtecí lampičkou ozáří všechny tmavé kouty. Posvítí vám u křesla na čtení i ruční práce. Moderní stojná lampa s příkonem 1x 28W a 1x 40W a krytím IP20 zapadne do všech interiérů zařízených v klasickém i minimalistickém stylu. Stojanová lampa krásně vynikne v obýváku i ložnici a stane se středem pozornosti. Její elegantní styl z ní činí skvělý a osobitý designový bytový doplněk. 

Derek

1480 
Skandinávská Stojací lampy Derek 4328, bílá barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Vlasta | Stylová stojací LED lampa

1352 
Stylová stojací lampa Rabalux Vlasta bude praktickým doplňkem moderního obývacího pokoje i ložnice. Vedle křesla, pohovky nebo postele osvětlí místnost útulným světlem a díky čtecímu rameni vám posvítí na čtení. Saténově chromová lampa je vyrobena z kovu a kvalitního plastu a dá se ovládat spínačem na kabelu. Má 2 integrované energeticky úsporné LED zdroje. Větší světlo má 18 W a světelný tok 1400 lumenů, čtecí lampička má 5 W a světelnou intenzitu 400 lumenů. Zdroje světla mají životnost 30 000 hodin a s barevnou teplotou 3 000 K vyzařují teplé bílé světlo. Výška stojací lampy je 1820 mm a její průměr je 250 mm.

Aneta

3192 
Moderní Stojací lampy Aneta 5094, černá barva, optimalní pro obývací pokoj, ložnice, pracovna

Daron

1119 
Moderní Stojací lampy Daron 5241, saténová chromová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Diana | Elegantní stojací lampa | E27

719 
Elegantní stojací lampa Rabalux Diana vám pomůže osvítit křeslo na čtení i tmavé kouty. Moderní stojací lampa s příkonem 1 x 40W a 1 x 60W a paticí E27 se skvěle vyjímá ve všech interiérech. Využití najde zejména v obývacím pokoji a v ložnici. Na její výrobu byly použity vysoce kvalitní materiály, kov ve stříbrné chromové barvě, bílé sklo i kvalitní plast a moderní technologie výroby. Stylová stojací lampa intimně osvětlí vaše kouzelné večery a vytvoří příjemnou atmosféru v každé místnosti. 

Beta

1992 
Klasické Stojací lampy Beta 4076, bronzová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Harmony

1192 
Standard Stojací lampy Harmony 4091, saténová chromová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Trio R42051107 LED stojací svítidlo Course 1x11W | 950lm | 3000K – paměťová funkce, stmívatelné, matný nikl

2327 
Elegantní stojací lampa Trio COURSE v bílé, černé či stříbrné variantě vás okouzlí svým neotřelým tvarem světelné spirály s integrovaným LED zdrojem. Stmívatelné svítidlo vynikne zejména ve všech moderních interiérech, především jako doplňkové svítidlo v obývacím pokoji či ložnici. V kolekci jsou i závěsná a přisazená světla, díky kterým můžete v prostoru svítidla skvěle a efektivně kombinovat.

Derek

1480 
Industriální Stojací lampy Derek 4329, šedá barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Beta

1992 
Standard Stojací lampy Beta 4075, saténová chromová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Otto | Bílá moderní stojací lampa | E27

2632 
Moderní stojací lampa Rabalux Otto v matně bílé barvě se stříbrným fóliovaným vnitřkem stínítka bude jedinečným doplňkem obývacího pokoje, ložnice i haly. Stojná lampa se dá ovládat nožním spínačem a použít s energeticky úsporným světelným zdrojem s výkonem do 60 W s paticí E27. Pro vytvoření intimní útulné atmosféry zvolte teplý bílý světelný zdroj teploty. Kovové stojící svítidlo má výšku 1580 mm, průměr stínítka 250 mm a šířku 780 mm. Lampa se dodává bez světelného zdroje.