Zobrazen 1. – 21. z 599 výsledků

Spot relight | Bílé podhledové bodové svítidlo | GU5.3

48 
Moderní podhledové bodové zápustné svítidlo Rabalux Spot relight v elegantní a neutrální bílé barvě velmi snadno zapustíte do sádrokartonu i do nábytku. V kuchyni skvěle osvětlí pracovní plochu v lince a vytvoří příjemně tlumené osvětlení při zakomponování do obývací stěny. Bodová světla se hodí i do ložnice, pracovny a dalších obytných místností. Nenápadné bodovky s příkonem 1x max. 50W a krytím IP20 využijete i do místností s nízkými stropy a všude tam, kam se nevejde závěsné svítidlo.

Shaun | Čtvercové bílé stropní LED svítidlo

399 
Funkční zapuštěné a přisazené osvětlení Rabalux Shaun v bílé barvě je jako stvořené pro moderní obývací pokoj, ložnici i pracovnu. Tento čtvercový model se zaoblenými rohy je vyroben z kvalitního plastu a díky jednoduchému designu se stane téměř nepostřehnutelným doplňkem každého pokoje. Svítidlo zahrnuje vestavěný LED světelný zdroj spadající do energetické třídy F s výkonem 24W, světelným tokem 2400 lumenů a barevnou barvou 4000K. Do prostoru vyzařuje přirozené bílé světlo.  Má rozměry 220×220 mm, vzdálenost od stropu je 45 mm a záruka je 5 let.

Lucas | Čtvercové bílé stropní LED svítidlo

351 
Stropní svítidlo Rabalux Lucas s funkčním designem a čtvercovým tvarem se zaoblenými rohy bude praktickým doplňkem moderního obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Zapadne do místností s nízkými stropy, se kterými jemně splyne. Je vyrobeno z kvalitního kovu a plastu a vydává přirozené bílé světlo s atraktivním hvězdným efektem. Má vestavěný zdroj světla LED šetřící energii s výkonem 24 W, světelným tokem 1560 lumenů a barevnou teplotou 4 000 K. Životnost inteligentního svítidla je 25 000 hodin, rozměry 375x375mm, vzdálenost od stropu je 65mm a záruka je v délce 5 let.

Shaun | Kruhové bílé stropní LED svítidlo

239 
Funkční zapuštěné a přisazené kulaté stropní svítidlo Rabalux Shaun je doporučeno především do moderních obývacích pokojů, ložnic a pracoven. Bílý diskovitý model z odolného plastu díky svému designu krásně splývá s povrchem stropu. Má zabudovaný LED světelný zdroj v energetické třídě F s výkonem 18W, světelným tokem 1845 lumenů, barevnou teplotou 4000K a vyzařuje přirozené bílé světlo. Průměr svítidla Shaun je 170 mm, hloubka instalace je 26 mm a jeho záruka je v délce 5 let.

Shaun | Čtvercové bílé stropní LED svítidlo

319 
Moderní zapuštěné a přisazené čtvercové stropní svítidlo Rabalux Shaun je vyrobeno z bílého kvalitního plastu a těsně přilne ke stropu tak, že vám nikde nebude překážet. Využijte ho do obýváku, ložnice i pracovny. Má integrovaný LED světelný zdroj z energetické třídy F 24W se světelným tokem 2400 lumenů a barevnou teplotou 4000K. Vyzařuje přirozené bílé světlo a v prostoru působí útulně. Rozměry svítidla Shaun jsou 220X220 mm, hloubka instalace je 26 mm a záruka 5 let.

Shaun | Čtvercové bílé stropní LED svítidlo

239 
Praktické zapuštěné a přisazené čtvercové stropní svítidlo Rabalux Shaun se zaoblenými rohy zapadne do moderního obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Je vyrobeno z odolného plastu a téměř nepatrně splývá se stropem. Má integrovaný LED světelný zdroj v energetické třídě F s výkonem 18W, světelným tokem 1845 lumenů a barevnou teplotou 4000K vyzařující přirozené bílé světlo. Rozměry svítidla Shaun jsou 170×170 mm, hloubka instalace je 26 mm a jeho záruka je 5 let.

Shaun | Kruhové bílé stropní LED svítidlo

159 
Zapuštěné a přisazené kulaté stropní svítidlo Rabalux Shaun má bílý diskovitý tvar. Je vyrobeno z odolného plastu a díky svému designu téměř nepostřehnutelně slyne se stropem. Hodí se do všech moderních obývacích pokojů, ložnic i pracoven. Má zabudovaný LED světelný zdroj v energetické třídě F s výkonem 12W, světelným tokem 1300 lumenů a barevnou teplotou 4000K vyzařující přirozené bílé světlo. Průměr svítidla je 145 mm, hloubka instalace je 26 mm a záruka je 5 let.

Shaun | Kruhové bílé stropní LED svítidlo

319 
Zapuštěné a přisazené kulaté stropní svítidlo Rabalux Shaun se doporučuje především do moderních obývacích pokojů, ložnic, kanceláří nebo pracoven. Bílý diskovitý model svítidla je vyroben z plastu a těsně přiléhá k povrchu stropu. Díky tomu nevyčnívá do prostoru a nezavazí ani v místnostech s nízkými stropy. Má zabudovaný LED světelný zdroj z energetické třídy F s výkonem 24W, disponuje světelným tokem 2400 lumenů a barevnou teplotou 4000K vyzařující přirozené bílé světlo. Průměr svítidla je 220 mm, hloubka instalace je 26 mm a záruka je 5 let.

Shaun | Čtvercové bílé stropní LED svítidlo

159 
Moderní zapuštěné a přisazené čtvercové stropní svítidlo Rabalux Shaun se zaoblenými rohy skvěle zapadne do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, nezasahuje do prostoru a krásně přilne ke stropu. Integrovaný LED světelný zdroj patří do energetické třídy F s výkonem 12W, světelným tokem 1300 lumenů a barevnou teplotou 4000K vyzařujícím přirozené bílé světlo. Rozměry svítidla Shaun jsou 145×145 mm, hloubka instalace je 26 mm a záruka je 5 let.

Shaun | Minimalistické funkční stropní LED svítidlo

199 
Minimalistické funkční stropní svítidlo Rabalux Shaun se doporučuje zejména do moderních obývacích pokojů, ložnic, pracoven i komerčních prostor. Má bílou barvu, čtvercový tvar, zaoblené hrany a je celé vyrobeno z kvalitního plastu. Díky jednoduchému designu zapadne do každé místnosti. Svítidlo zahrnuje vestavěný LED světelný zdroj energetické třídy F s výkonem 12W, světelným tokem 1300 lumenů a barevnou teplotou 4000K. Vyzařuje přirozené bílé světlo, rozměry svítidla jsou 145x145 mm a vzdálenost od stropu 45 mm. Na stropní svítidlo poskytujeme záruku 5 let.

Shaun | Čtvercové bílé stropní LED svítidlo

303 
Praktické a elegantní zapuštěné, přisazené čtvercové stropní svítidlo Rabalux Shaun se zaoblenými rohy zapadne do obývacích pokojů, ložnic i pracoven, kde téměř nepostřehnutelně splyne se stropem. Má integrovaný energeticky úsporný LED světelný zdroj energetické třídy F s výkonem 18W, světelným tokem 1845 lumenů a barevnou barvou 4000K a vyzařuje přirozené bílé světlo. Je vyrobeno z odolného plastu, má rozměry 170×170 mm, vzdálenost od stropu je 45 mm a záruka 5 let.

Kobald | Přisazené bílé osvětlení | GU10

287 
Minimalistická Zapuštěné a přisazené osvětlení Kobald 2048, matná bílá barva, optimalní pro obývací pokoj, ložnice, pracovna   Minimalistické bodové stropní svítidlo Rabalux Kobald si najde místo v každé moderně zařízené domácnosti. Úhel paprsku světla lze dle potřeby změnit o 15°. Má oválný cylindrický tvar v matné bílé barvě, je vyrobeno z hliníku a je osazeno paticí typu G10. Do svítidla doporučujeme přikoupit LED žárovky šetřící energii o výkonu až 42W. Barvu teplého či studeného přirozeného bílého světla LED žárovky volte podle funkce místnosti. Průměr svítidla je 90 mm a vzdálenost od stropu je 105 mm.

Spot relight | Podhledové bodové svítidlo | GU5.3

55 
Moderní podhledové bodové svítidlo Rabalux Spot relight v chromové barvě se hodí do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně i pracovny. Nenápadné bodovky s příkonem 1x max. 50W a stupněm krytí IP20 využijete ve všech interiérech, kde bojujete s nedostatkem místa a nechcete, aby světlo vystupovalo do prostoru. Zapustíte je do sádrokartonu i nábytku, poslouží k osvětlení pracovní plochy kuchyňské linky a dají se zakomponovat i do obývací stěny jako náladové osvětlení.

Alabastro | Kulatá bílá stropnice | E27

159 
Kulatá stropnice Rabalux Alabastro se dá využít jako stropní i nástěnné světlo a pověsit na strop i na zeď. Je ideálním osvětlením zejména do menších místností s nízkými stropy, úzkých chodeb a malých pokojů. Na rozdíl od závěsných lustrů nepřekáží v prostoru. Světlo je vyrobeno z odolného kovu a bílého alabastrového skla. Má velmi elegantní vzhled, moderní design a průměr 300 mm. Doporučujeme dokoupit úspornou LED žárovku s paticí E27, která vám ušetří energii i vaše finance.

UFO | levné nástěnné svítidlo | E27 | barva bílá

92 
Přisazené nástěnné svítidlo Rabalux Ufo ve tvaru polovičního kruhu se stupněm krytí IP20 je ideální osvětlení do všech obytných místností. Svítidlo je vyrobeno z bílého kovu a opálového skla. Při umístění na stěnu těsně přilne ke zdi, nikde nepřekáží, nevyčnívá do prostoru a v místnosti působí elegantně. Je vhodné do menších a užších místností i pokojů s nízkými stropy. Značka Rabalux je proslulá světelnou efektivitou, spolehlivostí, krásným designem a vysokou kvalitou svých světel.

Spot relight

48 
Minimalistická Zapuštěné a přisazené osvětlení Spot relight 1087, bílá barva, optimalní pro obývací pokoj, ložnice, pracovna

Spot relight | Podhledové zápustné bodové svítidlo | Saténové chromové | GU 5.3

55 
Moderní podhledové zápustné bodové svítidlo Rabalux Spot relight v saténové chromové barvě se hodí do obýváku, ložnice, kuchyně i pracovny. Bodovky snadno zapustíte do sádrokartonu i nábytku, skvěle osvětlí pracovní plochu kuchyňské linky a dají se zapustit i do obývací stěny, kde budou skvělým doplňkovým osvětlením. Nenápadná bodová světla s příkonem 1x max. 50W a krytím IP20 využijete hlavně tam, kde jsou nízké stropy a kam se nehodí závěsné lustry vystupující do prostoru. 

Spot relight | Podhledové bodové svítidlo | GU5.3

48 
Moderní podhledové bodové zápustné svítidlo Rabalux Spot relight v chromové barvě se hodí do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně i pracovny. Nenápadné bodovky s příkonem 1x max. 50W a stupněm krytí IP20 využijete v interiérech, kde jsou nízké stropy, řešíte nedostatek místa a nechcete, aby světlo vystupovalo do prostoru. Bodovky zapustíte do sádrokartonu i nábytku, poslouží k osvětlení pracovní plochy kuchyňské linky a dají se skvěle zakomponovat i do obývací stěny.

Spot relight | Podhledové zápustné bodové svítidlo | Bronzové | GU 5.3

55 
Moderní podhledové bodové zápustné svítidlo Rabalux Spot relight v elegantní bronzové barvě se dá snadno zapustit do sádrokartonu i nábytku. Dostatečně osvětlí pracovní plochu kuchyňské linky a zakomponované do obývací stěny vytvoří skvělé náladové osvětlení. Bodová světla se hodí i do ložnice, pracovny i dalších místností. Nenápadné bodovky s příkonem 1 x max. 50W a krytím IP20 se hodí do místností s nízkými stropy a všude tam, kam se nevejde závěsné svítidlo. 

Spot relight | Podhledové bodové svítidlo | GU5.3

48 
Moderní podhledové bodové zápustné svítidlo Rabalux Spot relight v saténové chromové barvě se hodí do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně i pracovny. Bodovky snadno zapustíte do sádrokartonu i nábytku, skvěle osvětlí pracovní plochu v kuchyňské lince a zakomponované do obývací stěny budou skvělým intimním osvětlením. Nenápadné bodovky s příkonem 1x max. 50W a krytím IP20 také využijete v místnostech s nízkými stropy, kde není žádoucí, aby světlo vystupovalo do prostoru.

Spot relight | Podhledové bodové svítidlo | GU5.3

48 
Moderní podhledové bodové zápustné svítidlo Rabalux Spot relight v elegantní bronzové barvě snadno zapustíte do sádrokartonu i nábytku. Můžete s ním nasvítit pracovní plochu kuchyňské linky nebo je zakomponovat do obývací stěny jako doplňkové osvětlení. Bodovky se hodí do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně i pracovny. Nenápadné bodovky s příkonem 1x max. 50W a krytím IP20 využijete hlavně do místností s nízkými stropy a všude tam, kam se nevejde závěsné svítidlo.