Powered by Smartsupp

Doprava a platba

Doprava

Dopravné při objednávce nad 2500 Kč vč. DPH

ZDARMA

Zásilkovna

Zásilky jsou rozváženy na výdejní dvakrát týdně. Máte na výběr mezi 1700 výdejními místy zásilkovny a jejich partnery Putování a připravenost své zásilky můžete sledovat na stránkách zasilkovna.cz. SMS a e-mail avízo Vám usnadní sledování putování Vaší zásilky. Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů

Doručení do zasilkovny – platba předem

89 Kč vč. DPH

Doručení do zasilkovny – platba dobírkou

119 Kč vč. DPH

PPL

PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby. PPL CZ disponuje 25 balíkovými depy, dvěmi centrálními překladišti a rozsáhlou sítí výdejních a podacích míst – PPL Parcelshopů a Parcelboxů, kterých nyní naleznete více než 4 000 po celé České republice.

PPL Private – doručení domů – platba předem

89 Kč vč. DPH

PPL Private – doručení domů – platba dobírkou

119 Kč vč. DPH

PPL Business – doručení do firmy – platba předem

89 Kč vč. DPH

PPL Business – doručení do firmy – platba dobírkou

119 Kč vč. DPH

Doručení do PPL Parcelshopu – platba předem

69 Kč vč. DPH

Doručení do PPL Parcelshopu – platba dobírkou

99 Kč vč. DPH

Česká pošta

Doručení na poštu – platba předem

300 Kč vč. DPH

Doručení na poštu – platba dobírkou

330 Kč vč. DPH

Platba

Platební karty

Platba platební kartou je nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak zaplatit za vaše objednávky. Na našem eshopu přijímáme platby kartami Visa, Mastercard, Maestro a dalšími. Vaše transakce bude zabezpečena moderními technologiemi pro zajištění bezpečnosti vašich plateb.

PayPal

PayPal je jedním z nejvíce používaných platebních systémů na světě a nabízí vám rychlé a snadné platby online. Pokud máte účet PayPal, můžete jednoduše zaplatit za vaši objednávku pomocí této platby. Pokud účet PayPal nemáte, můžete si ho vytvořit zdarma na oficiálních stránkách PayPal.

Apple Pay & Google Pay

Tyto platební systémy nabízejí rychlé a bezpečné platby, které můžete provádět přímo ze svého telefonu.

Bankovní tlačítka

Pokud preferujete platby přímo z vašeho bankovního účtu, můžete využít možnost plateb prostřednictvím bankovních tlačítek. Na našem eshopu přijímáme platby prostřednictvím tlačítek.