Zobrazen 1. – 21. z 57 výsledků

Solarino

41 
Moderní Solarní lampy Solarino 8080, vícebarevná barva, optimalní pro zahrada

Cathy | Papírové stínítko s motivy zvířátek

167 
Papírové stínítko Rabalux Cathy s oblíbenými motivy zvířátek a barevných nafukovacích balonků zachycuje bohatou fantazii a představivost dětí. Dětské motivy dotvářejí stylové papírové stínítko, ke kterému je třeba zakoupit závěsný kabel Fix a žárovku. Dětské svítidlo je jako stvořené pro každý dětský pokoj. Hravý a barevný závěsný lustr se stupněm krytí IP20 rozjasní dětský pokojíček kvalitním světlem i samotným designem. Udělejte dětem radost svítidlem s hravým designem. 

Leon

167 
Standard Dětská svítidla Leon 4565, vícebarevná barva, optimalní pro dětský pokoj

Shepherd | Noční dětské LED světlo na baterie

167 
Noční dětské světlo Rabalux Shepherd zdobí oblíbené motivy zvířátek zachycující bezbřehou dětskou představivost a podporující kreativitu. Moudrá sova za svitu měsíce střeží pozitivní dětské sny a odhání všechna strašidla. Noční světýlko splňuje speciální požadavky světelného výkonu i bezpečnosti konstrukce. Stylové svítidlo rozjasní a hravě doplní každý dětský pokoj. Hravé dětské noční světýlko s příkonem 0,3W a stupněm krytí IP20 se perfektně hodí do všech dětských pokojíčků. 

Leon | Dětský závěsný lustr | E27

545 
Dětský závěsný lustr Rabalux Leon se hodí všech dětských pokojů. Je vyrobeno z vysoce odolného plastu a splňuje speciální požadavky světelného výkonu i bezpečnosti konstrukce. Dětské svítidlo zdobí oblíbené motivy zvířátek zachycující bezbřehou dětskou představivost a podporující kreativitu. Stylové svítidlo rozjasní a hravě doplní každý dětský pokoj. Hravý a barevný závěsný lustr je osazen jednou žárovkou s paticí E27. Rozjasní dětský pokoj kvalitním světlem i samotným designem.

Cathy | Noční dětské LED světlo na baterie

167 
Dětské stropní či nástěnné světlo Rabalux Cathy v růžové barvě zdobí motiv kočky a myšky. Stane se originálním bytovým doplňkem v dětských pokojích, který pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a kreativitu. Kombinujte světlo s dalšími druhy svítidel, například s lustry nebo stolními lampičkami a vytvořte dětem kouzelné prostředí, do kterého se budou rády vracet. Noční světlo LED s příkonem 0,3W se spínačem funguje i na 2xAA baterie, je přisazena těsně ke stropu a nevyčnívá do prostoru.  

Cathy | Bílý dětský závěsný lustr | E27

545 
Bílý dětský závěsný lustr Rabalux Cathy zdobí motiv kočky, myši a nafukovacích balónků, který se vašim dětem zaručeně bude líbit. Vysoce kvalitní kov a sklo s precizním zpracováním, vysokou odolností a stálobarevnosti splňuje přísné bezpečnostní normy. Originální zpracování pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a kreativitu. Po osazení ledkovou žárovkou omezíte spotřebu elektřiny na minimum. Kombinujte stropnice s nástěnnými světly nebo stolními lampičkami a vytvořte dětem kouzelné prostředí, do kterého se budou vždycky rády vracet.

Shepherd | Dětská nástěnná lampa s motivem vláčku

394 
Dětská nástěnná lampa Rabalux Shepherd s motivem vláčku v barvě modrá a šedá s příkonem 1X7W najde využití v každém pokojíčku, který chcete doplnit veselými barvami a hravými motivy. Světýlko pro děti povzbudí dětskou fantazii a kreativitu. Lampa je vyráběna s důrazem na bezchybný provoz, jsou použity vysoce kvalitní materiály a je kladen důraz na bezpečnost. Pokud lampu osadíte LED zdrojem, výrazně snížíte spotřebu elektřiny. LED žárovka navíc nepálí ani po vícehodinovém svícení, což v dětském pokojíku jistě oceníte. Nástěnná lampa skvěle doplní dětský lustr nebo stolní lampičku. 

Monaco

6376 
Klasické Venkovní sloupky Monaco 8186, antická zlatá barva, optimalní pro terasa, zahrada, zeď domu

Cathy | Dětské nástěnné i stropní světlo | E27

580 
Dětské nástěnné i stropní světlo Rabalux Cathy můžete pověsit na strop i na zeď. Bílé kulaté světlo zdobí motiv kočky, myši a nafukovacích balónků, který se vašim dětem zaručeně bude líbit. Světlo disponuje příkonem 2x60W, hodí se jako stropnice do menších pokojů pro děti, protože na rozdíl od závěsných lustrů nepřekáží a přilehne těsně ke stropu. Při zavěšení na stěnu nezasahuje do prostoru. Vysoce kvalitní kov a sklo s precizním zpracováním, vysokou odolností a stálobarevnosti splňuje přísné bezpečnostní normy. Výhodou je jeho originalita, dlouhá životnost i nízká spotřeba energie. 

Cathy | Dětská nástěnná lampa

394 
Dětská nástěnná lampa Rabalux Cathy v růžové barvě s motivem zvířátek, příkonem 1X7W a krytím IP20 najde využití v každém dětském pokojíčku, který chcete vyzdobit veselými barvami a vzory. Hravé motivy rozjasní místnost a povzbudí dětskou fantazii, představivost a kreativitu. Dětské světlo je vyráběno s důrazem na bezpečný provoz z vysoce kvalitních materiálů. Dekorativní bytový doplněk je ideální k osvětlení hrací plochy v koutku. Na rozdíl od lampičky nástěnné svítidlo nespadne ze stolu a nerozbije se. S dětskou lampou osazenou LED zdrojem výrazně snížíte spotřebu elektřiny.

Marvel

2932 
Klasické Stropní svítidla Marvel 8091, bronzová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Lollipop Rainbow

749 
Moderní Dekorativní lampy Lollipop Rainbow 7011, vícebarevná barva, optimalní pro dětský pokoj

Linett

1504 
Moderní Dětská svítidla Linett 6340, vícebarevná barva, optimalní pro dětský pokoj

Bee

1336 
Standard Dětská svítidla Bee 4718, vícebarevná barva, optimalní pro dětský pokoj

Minka

1420 
Dekorační Dekorativní lampy Minka 7028, vícebarevná barva, optimalní pro obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj

Helicopter

1168 
Standard Dětská svítidla Helicopter 4717, vícebarevná barva, optimalní pro dětský pokoj

Marvel

2176 
Klasické Noční lampy Marvel 8072, bronzová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Leon | Dětský závěsný lustr

167 
Dětský závěsný lustr Rabalux Leon se hodí všech dětských pokojíků. Je vyrobeno z papíru, připomíná lampion a splňuje speciální požadavky světelného výkonu i bezpečnosti konstrukce. Dětské svítidlo zdobí oblíbené motivy zvířátek zachycující bezbřehou dětskou představivost a podporující kreativitu. Stylové svítidlo rozjasní a hravě doplní každý dětský pokoj. Hravý a barevný závěsný lustr se prodává bez závěsu, proto doporučujeme dokoupit závěs s objímkou, například z řady Rabalux FIX nebo ROXY. 

Monaco

1000 
Klasické Venkovní sloupky Monaco 8183, antická zlatá barva, optimalní pro terasa, zahrada, zeď domu

Shepherd | Závěsný dětský lustr

167 
Závěsný dětský lustr Rabalux Shepherd zdobí oblíbené motivy zvířátek, vláčku, noční oblohy a dalších veselých motivů, které zachycující bezbřehou dětskou fantazii a představivost. Moudrá sova za svitu měsíce střeží příjemné dětské sny a odhání všechna strašidla.  Ovečky čekají na to, až je děti všechny spočítají. Stylový kulatý lustr s papírovým stínítkem hravě doplní každý dětský pokojíček.