Světlo je hlavním prvkem exteriéru a interiéru

Světlo je klíčovým prvkem pro vnímání věcí a prostoru okolo nás. Vše co vidíme, je odraz světla od předmětů, domů, nábytku, rostlin i lidí. Světlo je návrhovým prvkem architektury, která si často pohrává s hrou světla a stínu. Jeho intenzitu ovlivní orientace stavby i místnosti, tvar oken i výška stropu. Světlo je zásadním prvkem v každé realizaci a při správné volbě pozvedne interiér na zcela novou úroveň. Vhodně osvětlená zahrada, park či budova získají díky světlu nezapomenutelnou atmosféru.

Krása a zajímavost interiéru tkví především v jeho osvětlení. Nezáleží jen na dispozicích, vybavení a v doplňcích. Intenzita a odstín světla stejně jako design svítidla ovlivňují společně s barvami naše pocity, emoce a nálady. Světlo a svítidla jsou stále podceňovaným prvkem nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Dobře zvolené osvětlení však dodá jiskru každému venkovnímu prostranství a s interiérem dokáže udělat hotové zázraky. 

Poradenství

Nevíte, jaký zvolit odstín světla či intenzitu osvětlení? Vybíráte tvar, design i typ svítidel a stále váháte? Využijte našich zkušeností a znalostí v oboru! Nabízíme vám poradenství při výběru svítidel a osvětlení interiéru i exteriéru. Poradíme vám jaké IP neboli stupeň krytí zvolit pro koupelnová svítidla i venkovní osvětlení. Navrhneme to nejlepší řešení právě pro vás. Neváhejte se na nás obrátit.

Návrhářství

Správná volba osvětlení dodá unikátní atmosféru každému venkovnímu prostoru a každý interiér pozvedne na zcela novou úroveň. Pomůžeme vám s návrhem osvětlení vašeho domova, pracoviště, firmy, komerčního objektu i zahrady. Využijte zkušeností a znalostí v oboru našeho bytového architekta a interiérového designéra. Stačí si jen domluvit termín schůzky a ušijeme vám návrh přímo na míru.

Montáž

Nevíte si rady s montáží a marně sháníte volného a šikovného elektrikáře? Napište nám nebo zavolejte! Rádi vám vaše svítidla bezpečně namontujeme a zapojíme. Máme za sebou více než 15 let praxe a k instalaci používáme jen ty nejkvalitnější spojovací materiály. Díky tomu vám budou všechna svítidla fungovat přesně tak, jak mají a ušetříme vám spoustu starostí s jejich nedostatky.

Hledání

Zaujalo vás při brouzdání na internetu, anebo v komerční budově či u sousedů svítidlo, které se vám líbí, ale nemůžete ho nikde sehnat nebo alespoň jemu podobné? Napište nám! My si na to posvítíme a pomůžeme vám ho vyhledat. Pokud jej nenajdeme, představíme vám podobné varianty a vymyslíme pro vás vhodnou alternativu. Pomůžeme vám splnit vaše představy, vize a sny.