Dětská svítidla

Dětská svítidla – podpořte dětskou fantazii se svítidly, které jsou určeny přímo pro osvětlení jejich pokojíčků. Nabídku svítidel pro děti stále rozšiřujeme.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Leon

159 
Standard Dětská svítidla Leon 4565, vícebarevná barva, optimalní pro dětský pokoj

Shepherd | Noční dětské LED světlo na baterie

159 
Noční dětské světlo Rabalux Shepherd zdobí oblíbené motivy zvířátek zachycující bezbřehou dětskou představivost a podporující kreativitu. Moudrá sova za svitu měsíce střeží pozitivní dětské sny a odhání všechna strašidla. Noční světýlko splňuje speciální požadavky světelného výkonu i bezpečnosti konstrukce. Stylové svítidlo rozjasní a hravě doplní každý dětský pokoj. Hravé dětské noční světýlko s příkonem 0,3W a stupněm krytí IP20 se perfektně hodí do všech dětských pokojíčků. 

Cathy | Noční dětské LED světlo na baterie

159 
Dětské stropní či nástěnné světlo Rabalux Cathy v růžové barvě zdobí motiv kočky a myšky. Stane se originálním bytovým doplňkem v dětských pokojích, který pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a kreativitu. Kombinujte světlo s dalšími druhy svítidel, například s lustry nebo stolními lampičkami a vytvořte dětem kouzelné prostředí, do kterého se budou rády vracet. Noční světlo LED s příkonem 0,3W se spínačem funguje i na 2xAA baterie, je přisazena těsně ke stropu a nevyčnívá do prostoru.  

Lina

335 
Funkční Dětská svítidla Lina 1470, bílá barva, optimalní pro dětský pokoj

TRIO 656010100 Charly SMD 1x27W 2550lm 3000 – 5500K Wiz

4527 
Přisazené stropní světlo Trio CHARLY je ideální do ložnice i dětského pokoje. Fascinuje třpytivým hvězdným efektem pro navození příjemně uvolněné atmosféry. Má integrované LED diody s inovativní technologií WIZ a dá se inteligentně ovládat i regulátor stmívání, modul změny barvy RGBW i paměťovou stopu. Nechte se okouzlit třpytivým efektem unikátního designu světla.

Parker |dekorativní stolní RGB lampa|

290 
Moderní Dekorativní lampy Parker 76017, fialová barva, optimalní pro obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj

Franco

690 
Dekorační Dekorativní lampy Franco 76019, bílá barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Ciro | led noční osvětlení na beterie |

299 
Moderní Dekorativní lampy Ciro 76018, bílá barva, optimalní pro obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj