Stolní lampičky

Stolní lampičky – Nedokážete si představit pracovní stůl bez světla? My také ne, proto Vám nabízíme velký výběr lampiček jak na pracovní stůl, tak na noční stolek k posteli.

Zobrazen 1. – 21. z 749 výsledků

Clip | Bílé klipsové stolní svítidlo | E14

239 
Jednoduché bílé klipsové svítidlo Rabalux Clip můžete umístit přesně tam, kam právě potřebujete. Je lehce přenosné a snadno instalovatelné. Praktická lampička má závit s paticí E14 a je do ní možné dokoupit LED žárovku, která vám ušetří elektrickou energii i peníze. V nabídce maďarské značky Rabalux naleznete klasická svítidla, lustry, stojací lampy, stolní lampičky, dětská svítidla, koupelnová svítidla, nástěnná a stropní svítidla, LED světla i noční světla a dají se skvěle kombinovat v prostoru.

Patric | Stolní lampa ve stříbrné barvě | E10

319 
Stolní lampa Rabalux Patric ve stříbrné barvě disponuje flexibilním ramenem, díky kterému snadno nastavíte proud světla dle potřeby. Moderní kancelářská lampa zapadne do vaší pracovny, dětského pokoje i kanceláře. Vypínač je umístěný na napájecím kabelu. Žárovka není součástí balení. Stolní lampička s příkonem 1x40W a krytím IP20 je skvělým pomocníkem a dá se přemístit tam, kde ji zrovna potřebujete. Její design skvěle koresponduje se současnými trendy a požadavky trhu.

Arno | Stolní lampa v černé barvě | E27

503 
Moderní stolní lampa Rabalux Arno v černé barvě doplněná charakteristickým kabelem s příkonem 1x60W s paticí E27 dokonale osvítí každý pracovní stůl v domácí pracovně, dětském pokoji i kanceláři. Je skvělým pomocníkem při práci i při studiu, je snadno přenosná a díku klipu lehce instalovatelná. Lampičku můžete zkrátka přemístit tam, kde ji zrovna potřebujete. Kovový materiál je zárukou dlouhé životnosti. Nastavitelné rameno i stínidlo lampy poskytne perfektní nasvícení pracovní plochy.

TRIO R50351026 Luci stolní svítidlo E14 1x40W

327 
TRIO R50351026 Luci stolní svítidlo E14 1x40W

TRIO R50491001 Jerry E14 1x40W

367 
TRIO R50491001 Jerry stolní svítidlo E14 1x40W

Clip | Jednoduché, lehce přenosné a snadno instalovatelné černé klipsové svítidlo | E14

239 
Jednoduché, lehce přenosné a snadno instalovatelné černé klipsové svítidlo Rabalux Clip můžete kdykoliv umístit přesně tam, kam právě potřebujete. Praktická lampička má závit s paticí E14 a je do ní možné dokoupit LED žárovku, která vám ušetří elektrickou energii i peníze. V nabídce značky Rabalux naleznete klasická svítidla, lustry, stojací lampy, stolní lampičky, dětská svítidla, koupelnová světla, nástěnná i stropní svítidla, LED světla i noční světla a dají se skvěle v prostoru kombinovat. 

Arno

503 
Standard Stolní lampy Arno 4214, bílá barva, optimalní pro pracovna, dětský pokoj

Flint

479 
Industriální Stolní lampy Flint 3092, černá barva, optimalní pro ložnice, pracovna

Mosley

1112 
Moderní Stolní lampy Mosley 74001, matná bílá barva, optimalní pro pracovna

Carter

519 
Moderní Stolní lampy Carter 6410, béžová barva, optimalní pro pracovna, dětský pokoj

Ferb

712 
Moderní Stolní lampy Ferb 74002, matná černá barva, optimalní pro pracovna

Dylan | Moderní černá stolní lampa | E27

271 
Moderní stolní lampa Rabalux Dylan je lehce přenosné svítidlo s flexibilním ramenem, které poskytne perfektní nasvícení pracovní plochy na psacím stole, posvítí vám na nočním stolku v ložnici i na komodě v obýváku. S příkonem 1x MAX 40W a paticí E27 se stane skvělým pomocníkem. Lampičku můžete snadno přemístit tam, kde ji zrovna potřebujete. Kovové stolní svítidlo v černé barvě se stane designovým doplňkem interiéru. Osazením LED žárovkou zajistíte minimální odběr elektřiny.

Anais

799 
Moderní Stolní lampy Anais 5469, stříbrná barva, optimalní pro obývací pokoj, ložnice, pracovna

Dylan | Moderní stolní lampa | Zelená | E27

271 
Moderní stolní lampa Rabalux Dylan je lehce přenosné svítidlo s flexibilním ramenem, které poskytne perfektní nasvícení pracovní plochy na psacím stole, posvítí vám na nočním stolku v ložnici i na komodě v obýváku. Kovové stolní svítidlo v zajímavém odstínu zelené barvy se stane designovým doplňkem interiéru. S příkonem 1x max. 40W a paticí E27 se stane skvělým pomocníkem. Lampičku můžete snadno přemístit tam, kde ji zrovna potřebujete. Osazením LED žárovkou zajistíte minimální odběr elektřiny.

Dylan

271 
Standard Stolní lampy Dylan 4168, bílá barva, optimalní pro pracovna, dětský pokoj

Dylan | Moderní stolní lampa | Oranžová | E27

271 
Moderní stolní lampa Rabalux Dylan je lehce přenosné svítidlo s flexibilním ramenem, které poskytne perfektní nasvícení pracovní plochy na psacím stole, posvítí vám na nočním stolku v ložnici i na komodě v obýváku. Kovové stolní svítidlo v oranžové barvě se stane designovým doplňkem interiéru. S příkonem 1x MAX 40W a paticí E27 se stane skvělým pomocníkem. Lampičku můžete snadno přemístit tam, kde ji zrovna potřebujete. Osazením LED žárovkou zajistíte minimální odběr elektřiny.

Patric | Moderní stolní lampa v neobvyklé lesklé zelené barvě | E14

319 
Moderní stolní lampa Rabalux Patric v neobvyklé lesklé zelené barvě se stříbrným flexibilním ramenem umožňuje nastavit proud světla přesně tam, kam právě potřebujete. Tato kancelářská lampa zapadne nejen do kanceláře, ale i do domácí pracovny nebo dětského pokoje a stane se ozdobou interiéru. Stolní lampičku s příkonem 1x40W a stupněm krytí IP20 kdykoliv a kamkoliv přenesete. Její design plně koresponduje se současnými trendy. Vypínač je umístěný na napájecím kabelu. Žárovka s paticí E14 není součástí balení.

Adelmo

952 
Moderní Stolní lampy Adelmo 74007, černá barva, optimalní pro pracovna

Carter | Kovová stolní lampa | E14

519 
Moderní kovová stolní lampa Rabalux Carter v matně bílé barvě doplněná černým kabelem má elegantní design, který zapadne do pracovny, kanceláře i dětského pokoje. Výška svítidla efektivně osvětlí dostatečně velkou plochu pro čtení, psaní, práci i učení. Rameno lze ohnout a stínidlo posouvat, takže si výšku a úhel světla dle aktuálních potřeb můžete kdykoliv upravit. Lampu lze použít s energeticky úsporným světelným zdrojem s výkonem až 11 W, patice typu E14. Stolní svítidlo s páčkovým spínačem má šířku 310 mm, výšku 580 mm a dodává se bez žárovky.

Adelmo

952 
Moderní Stolní lampy Adelmo 74008, šedá barva, optimalní pro pracovna

Patric | Elegantní stolní lampa v nadčasové a neutrální bílé barvě | E14

319 
Elegantní stolní lampa Rabalux Patric v nadčasové a neutrální bílé barvě se stříbrným flexibilním ramenem umožňuje nastavit proud světla přesně tam, kam právě potřebujete. Moderní kancelářská lampa zapadne nejen do vaší kanceláře, ale i do domácí pracovny nebo do dětského pokoje. Vypínač je umístěný přímo na napájecím kabelu. Stolní lampičku s příkonem 1x40W a krytím IP20 se dá přemístit kdykoliv a kamkoliv. Její design koresponduje se současnými trendy. Žárovka s paticí E14 není součástí balení.