Zobrazen 1. – 33. z 44 výsledků

Rabalux Bodové LED světlo Padma 5635 (Rabalux)

669 
Vyrobeno v chromové a křišťálové barevné kombinaci, bodové svítidlo Padma bude elegantním doplňkem vaší moderní haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Kovové tělo nástěnného svítidla je doplněno matným plastovým stínítkem, které dává tomuto modelu jedinečný vzhled. Světlo Padma je vybaveno vestavěným, energeticky úsporným LED světelným zdrojem. Spotřeba energie zdroje světla energetické třídy A+ je 5 W, jeho svítivost je 400 lumenů a životnost je 20 000 hodin. V souladu s teplotou barvy 3000 K vyzařuje teplé bílé světlo, čímž vytváří intimní, útulnou atmosféru. Rozměry bodového svítidla Padma vybaveného vypínačem jsou následující: průměr stínítka je 80 mm, průměr ozdobné základny je 100 mm a vzdálenost lampy od stěny je 125 mm. Tento model je dodáván s 5-letou zárukou.

Rabalux Bodové LED světlo Padma 5636 (Rabalux)

1330 
Vyrobeno v chromové a křišťálové barevné kombinaci, dvojité bodové svítidlo Padma bude elegantním doplňkem vaší moderní haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Kovové tělo nástěnného svítidla je doplněno matným plastovým stínítkem, které dává tomuto modelu jedinečný vzhled. Světlo Padma je vybaveno vestavěným, energeticky úsporným LED světelným zdrojem. Spotřeba energie zdroje světla energetické třídy A+ je 10 W, jeho svítivost je 800 lumenů a životnost je 20 000 hodin. V souladu s teplotou barvy 3000 K vyzařuje teplé bílé světlo, čímž vytváří intimní, útulnou atmosféru. Celková šířka dvojitého bodové svítidla Padma je 280 mm. Tento model je dodáván s 5-letou zárukou.

Rabalux Bodové LED světlo Padma 5637 (Rabalux)

2030 
Vyrobeno v chromové a křišťálové barevné kombinaci, trojité bodové svítidlo Padma bude elegantním doplňkem vaší moderní haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Kovové tělo stropního svítidla je doplněno matnými plastovými stínítky, které spolu s designem spirálového tvaru lampy dávají tomuto modelu jedinečný vzhled. Světlo Padma je vybaveno vestavěným, energeticky úsporným LED světelným zdrojem. Spotřeba energie zdroje světla energetické třídy A+ je 10 W, jeho svítivost je 800 lumenů a životnost je 20 000 hodin. V souladu s teplotou barvy 3000 K vyzařuje teplé bílé světlo, čímž vytváří intimní, útulnou atmosféru. Trojité bodové svítidlo Padma má průměr 280 mm. Tento model je dodáván s 5-letou zárukou.

Rabalux Bodové LED světlo Padma 5638 (Rabalux)

4689 
Čtyřnásobné bodové svítidlo Padma navrženo v chromové a průhledné křišťálové barevné kombinaci doporučuje těm, kteří milují výjimečné a poutavé řešení. Tento model bude speciální vybavení vaší moderní haly nebo obývacího pokoje. Kovové tělo stropního svítidla je doplněno matnými plastovými stínítky a bodovými tyčkami, které dávají tomuto modelu skutečně jedinečný vzhled. Padma je vybavena 8 vestavěnými energeticky úspornými LED světelnými zdroji. Spotřeba energie světelných zdrojů energetické třídy A + je 20 W a jejich svítivost je 1600 lumenů. Jde o doplňkové světelné zdroje 12 W, které jsou ukryty v tyčkách, se světelným tokem 640 lumenů. Světelné zdroje mají životnost 20 000 hodin a jejich barevná teplota je 3000 K, tj vyzařují teplé bílé světlo. Dvě části svítidla se dají zapnout samostatně. Velikost extravagantního čtyřnásobné bodového svítidla Padma je 290x290 mm a jeho vzdálenost od stropu je 150 mm. Tento model je dodáván s 5-letou zárukou.

Rabalux Bodové LED světlo Padma 5639 (Rabalux)

2589 
Čtyřnásobné bodové svítidlo Padma se svou chromovou a křišťálovou barevnou kombinací bude elegantním zařízením ve vaší moderní obývacím pokoji nebo ložnici. Kovové tělo stropního svítidla doplňují matné plastové stínidla, které dávají tomuto modelu skutečně jedinečný vzhled. Padma má 4 vestavěné, energeticky úsporné LED světelné zdroje, které vyzařují teplé bílé světlo podle jejich teploty barev 3000 K. Spotřeba energie světelných zdrojů energetické třídy A + je 20 W, jejich svítivost je 1600 lumenů a jejich životnost je 20 000 hodin. Celková délka čtyřnásobného bodového svítidla Padma je 600 mm. Tento model je dodáván s 5-letou zárukou.

Rabalux Lustr LED Palmira 5770 (Rabalux)

10906 
Závěsné svítidlo Palmira bude středobodem interiéru vašeho moderního obývacího pokoje nebo jídelny. Chromová lampa z kovu a plastu určitě zaujme svými nepravidelnými, vzdušnými tvary. Její vestavěný, energeticky účinný světelný zdroj LED má energetickou spotřebu 38 W, její svítivost je 2500 lumenů a životnost je 20 000 hodin. Síla světelného zdroje energetické třídy A je 3000 K, takže osvětluje své okolí teplým bílým světlem. Lampa tak zvyšuje útulnou, intimní atmosféru místnosti. Průměr svítidla Palmira vybaveného kulatým dekorativním podstavcem je 560 mm a jeho vzdálenost od stropu je 1500 mm. Toto velkolepé závěsné svítidlo je dodáváno s 5-letou zárukou.

Rabalux Lustr LED Palmira 5771 (Rabalux)

14265 
Trojité závěsné svítidlo Palmira bude velkolepým doplňkem vašeho moderního interiéru obývacího pokoje. Chromový model vyrobený z kovu a plastu je obdivuhodný třemi nepravidelnými kulovými lampami, které mají různou výšku. Vestavěný, energeticky účinný světelný zdroj LED svítilny Palmira má výkon 50 W, jeho svítivost je 3400 lumenů a životnost je 20 000 hodin. Síla světelného zdroje energetické třídy A je 3000 K, takže osvětluje své okolí teplým bílým světlem. Lampa tak zvyšuje útulnou, intimní atmosféru místnosti. Průměr závěsného svítidla s kulatou ozdobnou základnou je 500 mm a jeho vzdálenost od stropu je 1500 mm. Tento velkolepý model přichází s 5-letou zárukou.

Rabalux Nástěnné LED světlo Palmira 5772 (Rabalux)

5306 
Nástěnné svítidlo Palmira může být skutečně speciálním a nápadným doplňkem vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně. Chromový model vyrobený z kovu a plastu je obdivuhodný svými nepravidelnými, vzdušnými tvary. Vestavěný, energeticky účinný světelný zdroj LED svítidla Palmira má výkon 11 W, jeho svítivost je 700 lumenů a životnost je 20 000 hodin. Síla světelného zdroje energetické třídy A je 3000 K, takže osvětluje své okolí teplým bílým světlem. Lampa tak zvyšuje útulnou, intimní atmosféru místnosti. Šířka svítidla vybaveného kulatým ozdobným podstavcem je 240 mm a její výška je 270 mm. Tento velkolepý model přichází s 5-letou zárukou.

Rabalux Nástěnné LED světlo Paula 6749 (Rabalux)

2926 
Naše produktová rodina Paula byla rozšířena o nového člena s vestavěným LED! Toto praktické podskříňkové svítidlo se vyznačuje moderním, jednoduchým designem. Kovové svítidlo chromové barvy doplňuje zaoblené stínítko vyrobeno z kombinace skla a plastu. Naše svítidlo Paula je široké 59 cm a má krytí IP20. Toto nástěnné svítidlo má vestavěný energetický zdroj A+, světelný zdroj LED s výkonem 12 W, světelný tok 1 000 lumenů a poskytuje přirozené bílé světlo 4000 Kelvinů. Světelný zdroj není možné ve výrobku vyměnit. Podskříňkové svítidlo Paula má 5letou záruku!

Rabalux Nástěnné LED světlo Paula 6750 (Rabalux)

3346 
Naše produktová rodina Paula byla rozšířena o nového člena s vestavěným LED! Toto praktické podskříňkové svítidlo se vyznačuje moderním, jednoduchým designem. Kovové svítidlo chromové barvy doplňuje zaoblené stínítko vyrobeno z kombinace skla a plastu. Naše svítidlo Paula je široké 89 cm a má krytí IP20. Toto nástěnné svítidlo má vestavěný energetický zdroj A+, světelný zdroj LED s výkonem 12 W, světelný tok 1 000 lumenů a poskytuje přirozené bílé světlo 4000 Kelvinů. Světelný zdroj není možné ve výrobku vyměnit. Podskříňkové svítidlo Paula má 5letou záruku!

Rabalux Nástěnné LED světlo Ryan 5784 (Rabalux)

3346 
Nástěnné koupelnové svítidlo Ryan se doporučuje především těm, kteří chtějí mít v koupelně moderní model s mimořádným designem. Svítidlo Ryan namontované nad umyvadlem nebo zrcadlem osvětluje místnost teplým bílým světlem, čímž vytváří příjemnou atmosféru. Chromové nástěnné svítidlo má zabudovaný energeticky úsporný LED světelný zdroj s výkonem 19 W, světelným tokem 1100 lumenů a životností 20 000 hodin. Barevná teplota světelného zdroje energetické třídy A je 3000 K. Kovový a plastový model má krytí IP44, což zajišťuje jeho ochranu před pronikáním předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i před postříkáním vodou z jakéhokoli směru. Svítidlo má následující rozměry: délka 450 mm, výška 96 mm, vzdálenost od stěny 70 mm. Koupelnové svítidlo Ryan se dodává s 5-letou zárukou.

Rabalux Nástěnné světlo Raina 5768 (Rabalux)

3485 
Díky okouzlujícího designu bude nástěnné svítidlo Raina poutavý doplněk vašeho moderního domu. Můžete ho umístit do haly nebo do obývacího pokoje; vaši příchozí hosté jistě nebudou chodit při světle bez jediného slova. Jeho zkroucený tvar evokuje jemně vlnící se hladinu vody nebo blikající plamen svíčky. Jeho teplé bílé světlo poskytuje příjemnou intimní atmosféru v místnosti, ve které se používá. Chromová lampa Raina je vyrobena z kovu a má zabudovaný energeticky úsporný zdroj světla. Spotřeba energie světelného zdroje LED energetické třídy B je 12 W, má světelný tok 432 lumenů, životnost 20 000 hodin a barevnou teplotu 3 000 K. Výška nástěnného svítidla je 430 mm, jeho šířka je 70 mm a jeho vzdálenost od stěny je 85 mm. Tento speciální model se dodává s 5-letou zárukou.

Rabalux Stojanová lampa Raina 5767 (Rabalux)

8386 
Díky okouzlujícímu designu stojací lampy Raina bude atraktivním doplňkem do vaší moderní obývacího pokoje. Její zkroucený tvar evokuje jemně vlnící se hladinu vody nebo blikající plamen svíčky a její teplé bílé světlo vytváří příjemnou intimní atmosféru v místnosti. Chromová lampa Raina je vyrobena z kovu, dá se ovládat dotykovým spínačem a má vestavěný energeticky úsporný zdroj světla. LED světelný zdroj má výkon 27 W, což znamená, že patří do energetické třídy B, světelný tok 1125 lumenů, životnost 20 000 hodin a barevná teplota 3 000 K. Průměr okrouhlé dekorativní základny svítidla je 260 mm a celková výška stojací lampy je 1800 mm . Tento speciální model se dodává s 5-letou zárukou.