Zobrazen 1. – 33. z 183 výsledků

Rabalux Bodová stojanová lampa Peter 5985 (Rabalux)

4606 
Bodová stojanová lampa na 2 žárovky. Konstrukce svítidla je kovová v povrchové úpravě antického bronzu.Rreflektorky lampy jsou upevněny na kloubu s možností nastavení směru světla podle potřeby. V sérii svítidel jsou nástěnná světla, stropní světla, stolní lampička a stojanová lampa. Do svítidla doporučujeme použít LED žárovky. Vypínač lampy je na přívodní šňůře. Použití: bodová stojanová lampa do pokoje, ložnice, obýváku, pracovny.

Rabalux Bodová stolní lampa Peter 5986 (Rabalux)

2506 
Bodová stolní lampa na 1 žárovku. Konstrukce svítidla je kovová v povrchové úpravě antického bronzu.Rreflektorek lampy je upevněn na kloubu s možností nastavení směru světla podle potřeby. V sérii svítidel jsou nástěnná světla, stropní světla, stolní lampička a stojanová lampa. Do svítidla doporučujeme použít LED žárovky. Vypínač lampy je na přívodní šňůře. Použití: bodová stolní lampa do pokoje, ložnice, obýváku, pracovny.

Rabalux Bodové LED světlo Ralph 6730 (Rabalux)

3205 
Elegantní retro bodové svítidlo na 4 LED žárovky. Konstrukce svítidla je kovová v bronzové povrchové úpravě. Stylové bodové svítidlo, jednotlivé reflektorky jsou upevněny na kloubech a směr světla lze nastavit podle potřeby. Do svítidla je nutno použít LED žárovky. Použití: industriální bodové svítidlo do pokoje, ložnice, pokoje, chodby.

Rabalux Bodové světlo Oberon 5335 (Rabalux)

797 
Náš úžasný sortiment Oberon doporučujeme především milovníkům industriálního stylu. Kávové kovové bodové svítidlo je doplněno jantarovým stínítkem. Díky barevným sklům se i světlo světelného zdroje s chladnější barevnou teplotou změní na příjemnou záři uvnitř svítidla. Bodové svítidlo Oberon bude skvělým doplňkem do vaší ložnice nebo obývacího pokoje. Výrobek je vysoký 14 cm, průměr dekoračního podstavce je 9 cm a jeho vzdálenost od stěny je 15 cm. Pětici E-14 lze použít se zdrojem světla s maximálním výkonem 40 W. Model je dodáván bez žárovky. Produktová skupina Oberon se skládá z několika členů; podívejte se na naše související produkty!

Rabalux Bodové světlo Oberon 5337 (Rabalux)

2475 
Náš úžasný sortiment Oberon doporučujeme především milovníkům industriálního stylu. Kávové kovové stropní svítidlo doplňují stínidla z jantarového skla. Díky barevným sklům se i světlo světelného zdroje s chladnější barevnou teplotou změní na příjemnou záři uvnitř svítidla. Stropní svítidlo Oberon bude skvělým doplňkem do vaší ložnice nebo obývacího pokoje. Výrobek má průměr 36 cm a jeho vzdálenost od stropu je 18 cm. Pětici E-14 lze použít se zdrojmi světla s maximálním výkonem 40 W. Model je dodáván bez žárovky. Produktová skupina Oberon se skládá z několika členů; podívejte se na naše související produkty!

Rabalux Bodové světlo Peter 5981 (Rabalux)

1301 
Bodové nástěnné svítidlo na 1 žárovku. Konstrukce svítidla je kovová v povrchové úpravě antického bronzu.Rreflektorek svítidla je upevněn na kloubech s možností nastavení směru světla podle potřeby. V sérii svítidel jsou nástěnná světla, stropní světla, stolní lampička a stojanová lampa. Do svítidla doporučujeme použít LED žárovky. Použití: bodové nástěnné světlo do pokoje, ložnice, obýváku, pracovny.

Rabalux Bodové světlo Peter 5982 (Rabalux)

2659 
Bodové nástěnné svítidlo na 2 žárovky. Konstrukce svítidla je kovová v povrchové úpravě antického bronzu.. Jednotlivé reflektorky svítida jsou upevněny na kloubech s možností nastavení směru světla podle potřeby. V sérii svítidel jsou nástěnná světla, stropní světla, stolní lampička a stojanová lampa. Do svítidla doporučujeme použít LED žárovky. Použití: bodové světlo do pokoje, ložnice, obýváku, pracovny.

Rabalux Bodové světlo Peter 5983 (Rabalux)

4046 
Bodové nástěnné svítidlo na 3 žárovky. Konstrukce svítidla je kovová v povrchové úpravě antického bronzu.. Jednotlivé reflektorky svítida jsou upevněny na kloubech s možností nastavení směru světla podle potřeby. V sérii svítidel jsou nástěnná světla, stropní světla, stolní lampička a stojanová lampa. Do svítidla doporučujeme použít LED žárovky. Použití: bodové světlo do pokoje, ložnice, obýváku, pracovny.

Rabalux Bodové světlo Peter 5984 (Rabalux)

2905 
Bodové stropní svítidlo na 4 žárovky. Konstrukce svítidla je kovová v povrchové úpravě antického bronzu.. Jednotlivé reflektorky svítida jsou upevněny na kloubech s možností nastavení směru světla podle potřeby. V sérii svítidel jsou nástěnná světla, stropní světla, stolní lampička a stojanová lampa. Do svítidla doporučujeme použít LED žárovky. Použití: bodové světlo do pokoje, ložnice, obýváku, pracovny.

Rabalux Bodové světlo Salazar 5397 (Rabalux)

655 
Bodové svítidlo Salazar vyrobeno z kombinace kovu a skla bude svým industriálním stylem charakteristickým doplňkem vaší domácí výzdoby. Doporučujeme ho primárně do ložnice, ale můžete si ho umístit i do obývacího pokoje nebo na chodbu. Černé tělo má dubový vzor a je doplněno kulatým ozdobným podstavcem a skleněným stínítkem v kouřové barvě. Díky pohyblivé hlavě svítidla můžete světlo nasměrovat podle přání. Nástěnné svítidlo je možné použít se žárovkou s výkonem až 40, W patice typu E14. Světlo je jemně filtrované zpod tmavého stínítka svítidla Salazar, z něhož vyzařuje příjemná a útulná atmosféra. Abyste dosáhli dokonalý efekt, doporučujeme jej používat se zdrojem teplého bílého světla. Rozměry svítidla Salazar jsou: šířka 100 mm, výška 80 mm, vzdálenost od stěny 140 mm. Tento model se dodává bez žárovky.

Rabalux Bodové světlo Salazar 5398 (Rabalux)

1140 
Dvojité bodové svítidlo Salazar vyrobeno z kombinace kovu a skla bude svým industriálním stylem charakteristickým doplňkem vaší domácí výzdoby. Doporučujeme ho primárně do obývacího pokoje, ale můžete si ho umístit i na chodbu. Černé tělo má dubový vzor a je doplněno kulatým ozdobným podstavcem a skleněným stínítkem v kouřové barvě. Díky pohyblivým hlavám svítidla můžete světlo nasměrovat podle přání. Bodové svítidlo lze použít se dvěma světelnými zdroji s výkonem každého do 40 W, patice typu E14. Světlo je jemně filtrované zpod tmavého stínítka svítidla Salazar, z něhož vyzařuje příjemná a útulná atmosféra. Aby jste dosáhli dokonalý efekt, doporučujeme jej používat se zdrojem teplého bílého světla. Rozměry bodového svítidla Salazar jsou: šířka 280 mm, průmer 80 mm. Tento model se dodává bez žárovek.

Rabalux Bodové světlo Salazar 5399 (Rabalux)

1959 
Trojité bodové svítidlo Salazar vyrobeno z kombinace kovu a skla bude svým industriálním stylem charakteristickým doplňkem vaší domácí výzdoby. Doporučujeme ho primárně do obývacího pokoje, ale můžete si ho umístit i na chodbu. Černé tělo začíná ve spirále od kulatého dekorativního podstavce s dubovým vzorem, na kterém jsou umístěny tři hlavy svítidla, doplněné kouřovými skleněnými stínítky. Díky pohyblivým hlavám svítidla můžete světlo nasměrovat podle přání. Stopní svítidlo lze použít se třemi světelnými zdroji s výkonem každého do 40 W, patice typu E14. Světlo je jemně filtrované zpod tmavého stínítka svítidla Salazar, z něhož vyzařuje příjemná a útulná atmosféra. Aby jste dosáhli dokonalý efekt, doporučujeme jej používat se zdrojem teplého bílého světla. Rozměry trojitého bodového svítidla Salazar jsou: průmer 320 mm, vzdálenost od stropu 160. Tento model se dodává bez žárovek.

Rabalux Bodové světlo Salazar 5400 (Rabalux)

2237 
Čtyřnásobné bodové svítidlo Salazar vyrobeno z kombinace kovu a skla bude charakteristickým a atraktivním doplňkem vašeho domácího zařízení. Doporučujeme ho primárně do obývacího pokoje, ale můžete si ho umístit i na chodbu. Černé tělo má dubový vzor a je doplněno kulatým ozdobným podstavcem a skleněným stínítkem v kouřové barvě. Čtyři stínidla jsou v jedné linii. Díky nastavitelným hlavám svítidla je možné světlo svítidla ovládat podle přání. Bodové svítidlo lze použít se čtyřmi světelnými zdroji s výkonem každého do 40 W, patice typu E14. Světlo je jemně filtrované zpod tmavých stínítek svítidla Salazar, které vyzařují příjemnou a útulnou atmosféru. Aby jste dosáhli dokonalý efekt, doporučujeme používat zdroje teplého bílého světla. Šířka čtverného bodového svítidla Salazar je 700 mm a jeho průměr je 80 mm. Tento model se dodává bez žárovek.

Rabalux Klasické nástěnné světlo Orchidea 8551 (Rabalux)

1673 
Klasické nástěnné světlo na 1 žárovku. Konstrukce svítidla je kovová v bronzové povrchové úpravě. Velice zdařilý a propracovaný design svítidla, na ramenu nástěnky je upevněno skleněné alabastrové stínidlo. Nástěnka je vybavena tahovým vypínačem. V sérii svítidel jsou lustry, nástěnné svítidlo a stropní svítidlo. Do svítidel doporučujeme použít LED žárovky. Použití: klasická svítidla do obýváku, haly, salonu, kulturních a společenských zařízené.

Rabalux Klasické stropní světlo Orchidea 8558 (Rabalux)

3766 
Klasické nástěnné světlo na 2 žárovky. Konstrukce svítidla je kovová v bronzové povrchové úpravě. Velice zdařilý a propracovaný design svítidla, na rámu svítidla je upevněno skleněné alabastrové stínidlo. V sérii svítidel jsou lustry, nástěnné svítidlo a stropní svítidlo. Do svítidel doporučujeme použít LED žárovky. Použití: klasické stropní svítidlo do obýváku, haly, salonu, kulturních a společenských zařízené.

Rabalux Klasický lustr Orchidea 8553 Orchidea (Rabalux)

9226 
Klasický lustr na 5 žárovek se 3 objímkami E14 v ramenech a 2 objímkami E27 v dolní části lustru. Konstrukce svítidla je kovová v bronzové povrchové úpravě. Velice zdařilý a propracovaný design svítidla, na ramenech svítidla jsou upevněna skleněná alabastrová stínidla, ve spodní části lustru je osazeno dominantní stínidlo. V sérii svítidel jsou lustry, nástěnné svítidlo a stropní svítidlo.  Zavěšení lustru je na řetězu, do lustr doporučujeme použít LED žárovky. Použití: klasický lustr do obýváku, haly, salonu, kulturních a společenských zařízení.

Rabalux Klasický lustr Orchidea 8556 (Rabalux)

12026 
Klasický lustr na 8 žárovek s 5 objímkami E14 v ramenech a 2 objímkami E27 v dolní části lustru. Konstrukce svítidla je kovová v bronzové povrchové úpravě. Velice zdařilý a propracovaný design svítidla, na ramenech svítidla jsou upevněna skleněná alabastrová stínidla, ve spodní části lustru je osazeno dominantní stínidlo. V sérii svítidel jsou lustry, nástěnné svítidlo a stropní svítidlo.  Zavěšení lustru je na řetězu, do lustr doporučujeme použít LED žárovky. Použití: klasický lustr do obýváku, haly, salonu, kulturních a společenských zařízení.

Rabalux Klasický lustr Owen 2790 (Rabalux)

3346 
Stylový lustr na 3 žárovky, Z kovové, kruhové základny jsou zavěšena kovová stínidla lustru v různých výškách. Přívodní šňůry jsou opleteny černo - bílou bavlnkou. Elegantní lustr s možností úpravy délky závěsů, do lustru doporučujeme použít LED žárovky. Povrchová úprava lustru je v čeném provedení. Použití: stylový lustr do obýváku.

Rabalux Lustr Oberon 5338 (Rabalux)

1285 
Náš úžasný sortiment Oberon doporučujeme především milovníkům industriálního stylu. Kávové kovové závěsné svítidlo doplňuje stínidlo z jantarového skla. Díky barevným sklům se i světlo světelného zdroje s chladnější barevnou teplotou změní na příjemnou záři uvnitř svítidla. Závěsné svítidlo Oberon bude skvělým doplňkem do vaší ložnice nebo obývacího pokoje. Závěsné svítidlo má kabel potažený textilem a maximální vzdálenost 120 cm od stěny; průměr dekorativní základny je 10 cm. Pětici E-14 lze použít se zdrojem světla s maximálním výkonem 40 W. Svítidlo se dodává bez žárovky. Produktová skupina Oberon se skládá z několika členů; podívejte se na naše související produkty!

Rabalux Lustr Oberon 5340 (Rabalux)

6985 
Náš úžasný sortiment Oberon doporučujeme především milovníkům industriálního stylu. Kávové kovové závěsné svítidlo s pěti světly doplňuje stínidlo z jantarového skla. Díky barevným sklům se i světlo světelného zdroje s chladnější barevnou teplotou změní na příjemnou záři uvnitř svítidla. Závěsné svítidlo Oberon bude skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje nebo jakéhokoli prostorného pokoje vašeho domova. Závěsné svítidlo s pěti světly má kabely potažené textilem a maximální vzdálenost 120 cm od stěny; průměr dekorativní základny je 35 cm. Pětici E-14 lze použít se zdrojmi světla s maximálním výkonem každý 40 W. Svítidlo se dodává bez zdrojů světla. Produktová skupina Oberon se skládá z několika členů; podívejte se na naše související produkty!

Rabalux Lustr Petrina 5459 (Rabalux)

3065 
Klasické závěsné svítidlo Petrina v saténově chromové barvě se doporučuje všem, kteří hledají jednoduché svítidlo bez ozdob do svého obývacího pokoje nebo jídelny. Kovové tělo doplňuje skleněné stínítko ve tvaru deštníku, které ukrývá objímku typu E27. Svítidla Petrina je možné používat se zdrojem světla s výkonem až 40 W. Pokud chcete vylepšit útulnou, intimní atmosféru, použijte žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Stínítko je na spodní části otevřené, a tak umožňuje světlu volně proudit. Závěsné svítidlo Petrina má průměr 290 mm a jeho vzdálenost od stropu je 1230 mm. Tento model se dodává bez žárovky.

Rabalux Lustr Petrina 5460 (Rabalux)

9365 
Závěsné svítidlo Petrina v klasickém stylu v saténově chromové barvě se doporučuje všem, kteří hledají svítidlo s jednoduchým designem, ale s efektním vzhledem. Kovové tělo svítidla Petrina je doplněno třemi skleněnými stínítky ve tvaru deštníku, které v sobě ukrývají každou patici typu E27. Závěsné svítidlo vybaveno podlouhlým ozdobným podstavcem lze použít se třemi světelnými zdroji, z nichž každý má výkon až 40 W. Pokud chcete vylepšit útulnou, intimní atmosféru, použijte žárovky vyzařující teplé bílé světlo. Stínidla jsou ve spodní části otevřené, a tak nechávají světlo volně proudit. Trojité závěsné svítidlo Petrina má šířku 1 000 mm a jeho vzdálenost od stropu je 1 200 mm. Tento model se dodává bez žárovek.