Zobrazuji všech 5 výsledků

Damien

4780 

Stropní svítidlo Damien se od průměrného svítidla odlišuje nejen speciálním pavučinovým vzorem stínítka. Díky mnoha extra funkcím je skvělou volbou i pro nejnáročnější zákazníky. Moderní bílý model je vyroben z kovu a plastu a má vestavěný zdroj světla LED. Spotřeba energie světelného zdroje je 24 W, jeho svítivost je 1920 lumenů a životnost 30000 hodin. Barevnou teplotu svítidla je možné podle přání nastavit mezi 3000 a 6500 K. Svítidlo Damien je také stmívatelné, což znamená, že jeho jas lze nastavit podle vašich potřeb a má také funkci časovače. Třešničkou na dortu je, že svítidlo je možné ovládat pomocí aplikace přes Wi-Fi připojení. Díky bezplatné aplikaci, kterou si můžete stáhnout do svého smartphonu nebo tabletu, můžete pohodlně nastavit požadované světlo a zapnout a vypnout světlo doma nebo na dálku. Doporučujeme vám, abyste tento skvělý model použili ve své obývacím pokoji, jídelně, ložnici nebo na chodbě. Dálkově ovládané, kulaté svítidlo má průměr 390 mm a vzdálenost 100 mm od stropu. Na fantastické stropní svítidlo Damien se vztahuje záruka 5 let. Aplikaci na ovládání svítidla Damien si můžete stáhnout pomocí QR kódu (klikněte na obrázky).

Murry

5380 

Stropní svítidlo Murry v moderním stylu s hvězdným efektem bude perfektní volbou v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském pokoji. Bíle zbarvený model, který je vyroben z kovu a akrylu se zaoblenými rohy, má mnoho zvláštností. Svítidlo obsahuje zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 18W a světelným tokem 1 350 lumenů. Životnost inteligentní žárovky je celkem fantastická: 50 000 hodin! Svítidlo Murry je stmívatelné, to znamená, že jas lze měnit podle přání. Také je možné nastavit jeho barevnou teplotu mezi 3000-6000K. Obě funkce lze ovládat pomocí dálkového ovladače. Můžete také nastavit osvětlení RGB, což znamená, že můžete měnit barvy. Mezi další doplňky patří funkce dálkového ovládání paměti, časovač a funkce nočního osvětlení. To však není všechno: svítidlo má také zabudovaný reproduktor, který lze ovládat přes Bluetooth. Rozměry stropního svítidla jsou 365x365mm, vzdálenost od stropu je 90mm.

Murry

5380 
Kategorie produktu Vnitřní osvětlení Typ SMART – Inteligentní osvětlení Styl Moderní Místnost obývací pokoj, pracovna Teplota barvy variabilní Světelný tok

Rodion

5780 

Stropní svítidlo Rodion vyrobeno z kovu a akrylu si díky mnoha extra funkcím oblíbí všichni členové rodiny. Primárně doporučujeme tento velký, kulatý model s třpytivým efektem, použít ve svém obývacím pokoji nebo ložnici. Spotřeba energie vestavěného světelného zdroje je 24 W, jeho svítivost je 1800 lumenů a životnost je 30000 hodin. Barevnou teplotu inteligentního svítidla je možné podle potřeby nastavit v rozmezí 2700 až 6500 K. To znamená, že může danou místnost osvětlit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Kromě toho je možné nastavit i okolní osvětlení RGB. Je tu ještě mnoho doplňků, které si můžete vychutnat: Rodion lze ztlumit pomocí dálkového ovladače, což znamená, že je možné upravit jeho jas a obsahuje také noční funkci. Stropní svítidlo vybaveno funkcí časovače a Bluetooth reproduktorům je možné ovládat přes Wi-Fi připojení. Vzdálenost svítidla s průměrem 400 mm od stropu je 90 mm.

Xander

1980 
Kategorie produktu Vnitřní osvětlení Typ SMART – Inteligentní osvětlení Styl Moderní Místnost obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj Teplota barvy Světelný