Zobrazuji všech 6 výsledků

Lanny

799  s DPH
Nástěnné svítidlo skvěle doplňuje kolekci osvětlení LANNY.Svítidlo je vyrobeno z kvalitního kovu, ve barvené kombinaci černé se zlatou.

Lanny

1690  s DPH
Stropní svítidlo skvěle doplňuje kolekci osvětlení LANNY.Svítidlo je vyrobeno z kvalitního kovu, ve barvené kombinaci černé se zlatou.

Lanny

920  s DPH
Noční lampa skvěle doplňuje kolekci osvětlení LANNY.Svítidlo je vyrobeno z kvalitního kovu, v barvené kombinaci černé se zlatou.

Lanny

3990  s DPH
EAN 5998250345611 Kategorie produktu Typ Stojací lampy Styl Industriální Místnost Teplota barvy Světelný tok světelného zdroje (lm) Specifikace zdroje světla

Lanny

2650  s DPH
EAN 5998250321042 Kategorie produktu Typ Závěsná svítidla Styl Industriální Místnost Teplota barvy Světelný tok světelného zdroje (lm) Specifikace zdroje světla

Lanny

2899  s DPH

Závěsné svítidlo Lanny, představující průmyslový styl, bude zvláštním a velkolepým nábytkem ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně. Toto černo-zlaté svítidlo je celé vyrobeno z kovu. Tradiční světelné zdroje ve tvaru hrušky volně sedí na koncích kabelů a větví svítidla. Čtyři žárovky jsou umístěny vysoko, v blízkosti čtvercového ozdobného podstavce, zatímco dvě visí nízko. Horní a dolní zdroj světla je možné ovládat zvlášť pomocí nástěnného vypínače. Svítidlo Lanny je možné používat se šesti žárovkami, z nichž každá má výkon až 40W. Typ patice je E27. Chcete-li vytvořit útulnou, intimní atmosféru, vyberte si pro toto závěsné svítidlo teplé bílé světelné zdroje. Rozměry závěsného svítidla Lanny jsou následující: šířka 755 mm, vzdálenost od stropu 1 205 mm, instalační průměr 120 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.