Prémiové stmívatelné LED světlo pod kuchyňskou linku se senzorem 9W 900lm 60cm denní

Model: ABLSCAB-60NW-BL1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 604 Kč
Množství:  

Perfektní řešení světla pod linku: hotové LED světlo pod kuchyňskou linku se senzorem pohybu. Produkty Avide jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu, jsou určeny pro náročný německý trh.

Součástí svítidla je integrovaný senzor pohybu (viz fotografie), který toto podlinkové svítidlo zapne a vypne při mávnutí rukou v blízkosti senzoru a při držení ruky u senzoru svítidlo stmívá. Součástí balení jsou též dvě praktické úchytky s vruty, do kterých zapadne vršek svítidla a tímto způsobem se jednoduše nainstaluje pod vrchní skříňky kuchyňské linky. Součástí balení je též napájecí zdroj s koncovkou do zásuvky.

Toto led světlo pod linku je tedy ideálním řešením pro svépomocnou montáž - velmi snadná montáž na spodní stranu horních skříněk kuchyňské linky, zapojení do zásuvky bez nutnosti řešit elektromontáž a bez potřeby připojovat vypínač nebo stmívač - o zapnutí, vypnutí a stmívání světla se postará senzor pohybu, svítidlo obsahuje integrovaný led zdroj světla, takže se v něm nevyměňují zářivky.

Technická specifikace led svítidla:
Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost) Světelný tok zdroje světla 900 lumenů
Příkon 9W
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla 25.000 hodin

Created by PepinoGSi Design Studio 2022