Prémiový RGB+W LED pásek 24V 84x5050 smd vícebarevný, 21,6W/m, voděodolný, délka 5m

Model: ABLS24V5050-84RGBW65
Dostupnost: Na skladě
Cena: 879 Kč
Množství:  

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení.

Kvalitní led pásek 24V má široké použití. Naše led diodové pásky mají ze spodní strany samolepící fólii. Dají se dobře použít jako led pásky pod kuchyňskou linku, resp. led diodový pásek lze použít na všechny dobře přiléhavé povrchy. Led pásek je zalitý v silikonu, jedná se tedy o led pásek voděodolný.

Led pásky 24V mají oproti 12V páskům provozní výhodu v polovičním proudu. Lze je proto spojovat do delších celků - ať už více metrů led pásku 24V nebo delší přívodní vedení od napájecího zdroje, či větší délka propojek mezi led pásky. U 24V led pásků je totiž menší provozní zátěž při stejném výkonu a proto u nich dochází k menším ztrátám svítivosti směrem od napájení.

Tato led páska se u nás prodává po 5m rolích zakončených konektorem.

LED pásky doporučujeme instalovat do hliníkových profilů – zakoupíte je v kategorii Hliníkové profily, anebo jiným vhodným způsobem zajistit odvod tepla - instalací led pásku na teplo odvádějící podklad. V opačném případě může dojít k poklesu svítivosti či zničení LED pásku a případná reklamace by pak byla shledána nedůvodnou. Výhodou LED profilu je eliminace vyzařování LED diod do stran, proto je vhodný například při použití LED pásku pro osvětlení kuchyňské linky, podsvícení polic, apod.

Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Příkon 108W na 5m led pásku.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.

Created by PepinoGSi Design Studio 2022