Prémiový LED pásek 240x2835 15W/m SAMSUNG čipy, studená, délka 10m, 3 roky

Model: LTC-322
Dostupnost: Na skladě
Cena: 2 848 Kč
Množství:  

Tento prémiový led pásek má kvalitní čipy, tedy diody vydávající světlo, značky SAMSUNG. Též další komponenty použité při výrobě tohoto led pásku jsou kvalitnější než v běžných led páskách. Proto tyto LED pásky s čipy SAMSUNG vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Z tohoto důvodu má tento led pásek bezprecedentní záruku 3 roky.

Kvalitní led pásek 12V má široké použití. Naše led diodové pásky mají ze spodní strany samolepící fólii. Dají se dobře použít jako led pásky pod kuchyňskou linku, resp. led diodový pásek lze použít na všechny dobře přiléhavé povrchy. Tento led pásek není voděodolný.

Tento led pásek se u nás prodává po 10m rolích, uvedená cena je za celou roli led pásky.

U tohoto LED pásku je nutné použít pro instalaci hliníkový profil – zakoupíte je v kategorii Hliníkové profily, anebo jiným vhodným způsobem zajistit odvod tepla - instalací led pásku na teplo odvádějící podklad. V opačném případě může dojít k poklesu svítivosti či zničení LED pásku a případná reklamace by pak byla shledána nedůvodnou. Výhodou LED profilu je eliminace vyzařování LED diod do stran, proto je vhodný například při použití LED pásku pro osvětlení kuchyňské linky, podsvícení polic, apod.

Součástí tohoto LED pásku je i konektor k napájecímu zdroji. Není tedy potřeba kupovat konektor samostatně, LED zdroj napojíte přímo na LED pásek.

Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 16000 lumenů na 5m led pásku.
Příkon 150W na 5m led pásku.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 30000 hodin.

Created by PepinoGSi Design Studio 2021