Led svítidlo přisazené 6W 420lm 9cm studené světlo, kruhové

Model: LTC-4906
Dostupnost: Na skladě
Cena: 373 Kč
Množství:  

Přisazená svítidla led jsou určena k montáži na zeď nebo strop. Při spotřebě pouhých 6W má toto úsporné svítidlo světelný tok 420lm.

Toto led stropní svítidlo emituje světlo barvy studená bílá. Naše led svítidla jsou vyrobena z kvalitních komponent za použití moderního, čistého designu.

Naše led přisazená svítidla mají dobré chlazení, díky kterému tato stropní led světla vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Toto stropní svítidlo led je kvalitně zpracované a skvěle se hodí na osvětlení domácností, chodeb, kanceláří, hotelů i restauračních provozoven. Je určeno pro interiéry, stupeň krytí IP20.

Tato led stropní světla jsou testována v EU. Na rozdíl o jiných prodejců se u nás můžete spolehnout na uváděné údaje o svítivosti, odpovídají realitě.

Oproti klasickým stropním svítidlům se žárovkou má toto led svítidlo větší svitnou plochu, síla světla je rozprostřena na větším prostoru, svítí tedy příjemněji a lépe rozptyluje světlo než žárovkové svítidlo. Jedná se o led osvětlení pohledové, svítivá plocha má mléčný kryt, proto i pohled přímo do svítidla není nepříjemný.

Montáž led svítidla je jednoduchá, stačí jej připevnit na strop nebo zeď a zapojit do 230V sítě. Pro montáž lze použít buď vruty s hmoždinkami, anebo díky nízké hmotnosti led svítidla i lepidlo. Vruty ani lepidlo nejsou součástí dodávky.

Tyto LED panely jsou na objednávku, doba dodání je cca 14 dnů.

Created by PepinoGSi Design Studio 2019