LED žárovky šetří vaše peníze

LED žárovky šetří vaše peníze

LED žárovky šetří Vaše peníze. Ano, je tomu tak, i když se to na první pohled nemusí zdát. V první řadě si jistě řeknete, že LED žárovka je drahá oproti klasické žárovce.

Ano, máte pravdu, pořizovací náklady jsou vyšší, ale na druhou stranu, spočítejte si, když s novou LED žárovkou budete svítit třeba jen 4 měsíce, tak zjistíte, že díky ušetřené elektrické energii jste si za tuto dobu zaplatili pořizovací náklady nové LED žárovky, je to skutečně tak.


 

LED žárovky se stávají v dnešní době velmi populární záležitostí, pokud Vám doma praskne stará žárovka, většina z Vás si jde do obchodu pro novou, ale odcházíte už s LEDkovou žárovkou.


 

Díky svým vlastnostem, především nízké spotřebě energie, 10 x vyšší účinnosti oproti běžné žárovce, delší životnosti a šetrnosti pro životní prostředí, jelikož neobsahují rtuť, jsou velmi vyhledávaným zbožím.

Základem pořízení nové LED žárovky je dobré znát jejich klíčové vlastnosti. Pokud víte, že máte klasickou 60W žárovku, která má světelný tok asi 710 lm a chcete ji nahradit LED žárovkou, měli by jste hledat takovou , která má stejný nebo vyšší světelný tok.


 

Následně zjistíte, že nová LED žárovka, která má spotřebu pouze 9W, plně nahradí Vaši starou žárovku a ještě bude třeba i více svítit.


 

Ušetřit neznamená pouze nákupem, kdy si pořídíte nové LED osvětlení, ale také tím, že žárovku nemusíte tak často měnit. Pokud máte světlo nepřístupné nebo si musíte na výměnu prasklé žárovky pozvat odborníka, jelikož si sami na výměnu netroufnete, také Vás to může něco stát. A když ne peníze, tak nějaký čas.

Proto dlouhá životnost, řádově několikanásobná se určitě vyplatí. Odolnost vůči nešetrnému zacházení a případným nárazům je u LED žárovek samozřejmostí.

Při koupi si můžete vybrat i barvu světla podle prostředí, do kterého zvolíte LED žárovku. Možnosti jsou studená bílá, která bude vhodnější do kuchyně. Dále denní pro osvětlení chodby nebo obývacího pokoje, prostě tam, kde budeme často.

Do ložnice nebo dětského pokoje oceníte teplou barvu světla, případně do stolní lampy.

Vždy se o LED žárovce dozvíte vše na eshopu, kde je detailní popis parametrů a také na krabičce od zboží. LED produkty zakoupíte všude, najdete je v různých obchodech, hobby marketech, prakticky všude, už i v obchodě s potravinami, ale převážně na internetu, kde za stejný produkt najdete vždy nejlepší cenu.

A proč je lepší cena na internetu než v obchodě za ten samý produkt? Protože neplatíme nájem, zaměstnance, atd.

LED žárovky můžete zhasínat dle potřeby, nechat dlouho svítit, stmívat, připojit k čidlu pohybu, použít jako orientační osvětlení, dát kamkoliv Vás napadne.


 


 

 

Created by PepinoGSi Design Studio 2020