Zobrazuji všech 21 výsledků

Action | Stylová stojací lampa se stříbrnou kovovou základnou s extravagantními oranžovými difuzory

503 
Stylová stojací lampa Rabalux Action se stříbrnou kovovou základnou s extravagantními oranžovými difuzory je navíc vybavena čtecí lampičkou. Dostatečně nasvítí křeslo na čtení, sedací soupravu i všechny tmavé kouty. Moderní stojací lampa s příkonem 1x100W s paticí E27 a 1x25W s paticí E14 se hodí do ložnice, obývacího pokoje i pracovny. Doporučujeme do ní dokoupit úsporné LED žárovky pro docílení maximální úspory elektrické energie. Efektní stojací lampa vynikne v každém prostoru.  

Flores

916 
Mediteránní Dekorativní lampy Flores 2676, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Rock | Solná lampa | 1,94 kg

369 
Dekorativní stolní lampa Rabalux Rock v oranžové barvě s příkonem 1x15W a stupněm krytí IP20 je určena k vytvoření příjemné intimní atmosféry. Světelná dekorace se hodí k relaxaci, meditaci, k romantické večeři při svíčkách i ke sledování televize, vytvoří intimní osvětlení a skvěle zútulní každou domácnost. Hodí se do všech moderních i klasických interiérů. Dekorační bytový doplněk má bezpečný provoz a nízkou spotřebu energie. Pohled na dekorační lampu Rabalux v přírodním designu s tlumeným světlem je velmi uklidňující. Lampa vypadá krásně i v momentě, když zrovna nesvítí. 

Lollipop 2 | Lávová lampa

749 
Dekorativní lampa Rabalux Lollipop 2 je unikátním osvětlením do každého interiéru. Výška svítidla je 420 mm, průměr 110 mm a druh patice je E14. Žárovka je součástí balení. Lávová lampa s příkonem 1x25W je určena k vytvoření příjemné atmosféry. Hodí se k relaxaci, pro romantické večery při svíčkách i ke sledování televize. Zútulní každou domácnost a hodí se do moderních i klasických interiérů. Pohled na dekorační lampu v barvách oranžová, purpurová, stříbrná je velmi uklidňující. Lampa zajistí tlumené světlo a v prostoru vypadá krásně i tehdy, když zrovna nesvítí. 

Rock | Solná lampa | 0,7 kg

75 
Dekorativní stolní lampa Rabalux Rock v oranžové barvě je určena na svíčku a vytvoří příjemnou intimní atmosféru. Světelná dekorace se hodí k relaxaci, meditaci, k romantické večeři při svíčkách i ke sledování televize, vytvoří intimní osvětlení a skvěle zútulní každou místnost. Hodí se do všech moderních i klasických interiérů. Pohled na dekorační lampu Rabalux v přírodním designu s tlumeným světlem je během relaxace velmi uklidňující. Vypadá krásně i tehdy, když zrovna nesvítí. 

Dylan | Moderní stolní lampa | Oranžová | E27

285 
Moderní stolní lampa Rabalux Dylan je lehce přenosné svítidlo s flexibilním ramenem, které poskytne perfektní nasvícení pracovní plochy na psacím stole, posvítí vám na nočním stolku v ložnici i na komodě v obýváku. Kovové stolní svítidlo v oranžové barvě se stane designovým doplňkem interiéru. S příkonem 1x MAX 40W a paticí E27 se stane skvělým pomocníkem. Lampičku můžete snadno přemístit tam, kde ji zrovna potřebujete. Osazením LED žárovkou zajistíte minimální odběr elektřiny.

Wasabi

226 
Mediteránní Dekorativní lampy Wasabi 3696, dub barva, optimalní pro ložnice, dětský pokoj

Hekla

832 
Mediteránní Dekorativní lampy Hekla 2677, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Dennis

293 
Standard Stolní lampy Dennis 4258, oranžová barva, optimalní pro pracovna, dětský pokoj

Ozone

832 
Mediteránní Dekorativní lampy Ozone 4093, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Rock

748 
Mediteránní Dekorativní lampy Rock 4130, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Vesuvius

839 
Mediteránní Dekorativní lampy Vesuvius 4096, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Rock

419 
Mediteránní Dekorativní lampy Rock 4127, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Fuji

1000 
Mediteránní Dekorativní lampy Fuji 4097, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Wasabi

201 
Mediteránní Dekorativní lampy Wasabi 3680, dub barva, optimalní pro obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj

Igdrasil

621 
Moderní Dekorativní lampy Igdrasil 76009, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj

Dovce

1924 
Standard Dekorativní lampy Dovce 4112, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Marshal

654 
Standard Dekorativní lampy Marshal 4110, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Cupola range | Závěsný lustr | E27

268 
Závěsný lustr Rabalux Range má netradiční oranžovou barvu skleněného stínidla. Zajímavé závěsné svítidlo je jako stvořené do jídelny či kuchyně. Je určeno na jednu žárovku s paticí E27 s maximálním příkonem 60W. Průměr dekorativního svítidla je 325 mm a vzdálenost od stropu 900 mm. Maďarská značka Rabalux je proslulá vysokou spolehlivostí, krásným designem a kvalitou interiérového i exteriérového osvětlení. Unikátní design světla skvěle zapadne do každé moderní domácnosti. 

Glitter

587 
Standard Dekorativní lampy Glitter 4114, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Ariel

293 
Standard Noční lampy Ariel 4904, oranžová barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna