Zobrazen 1. – 21. z 1723 výsledků

Ufo | levné stropní / kruhové svítidlo | E27 | barva černá

117 
Praktické, moderní a elegantní stropní či nástěnné světlo Rabalux Ufo je vyrobeno z kovu matné černé barvy a z bílého opálového skla ve tvaru kruhu. Spojení jedinečného designu a úsporného zdroje s nízkou spotřebou energie spolehlivě oslní každého spotřebitele. Osvětlení je osazeno paticí E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 60W. Pro úsporu elektrické energie doporučujeme světlo osadit úspornou LED žárovkou. Stupeň krytí IP20 značí vhodnost použití světla v interiéru.

Sorrento

714 
Venkovní nástěnné svítidlo Sorrento je jedním ze zástupců klasického stylu. Matné černé svítidlo je doplněno průhledným stínítkem lampy, díky čemuž Sorrento vypadá dobře na téměř jakémkoliv barevném povrchu, ať už je namontováno na vnější stěně domu nebo na terase. Vestavěný, energeticky úsporný LED světelný zdroj osvětluje své okolí teplým bílým světlem. Výkon světelného zdroje je 8 W, jeho svítivost je 500 lumenů, teplota jeho barvy je 3000 K a životnost je 25 000 hodin.  Krytí nástěnného světla s krytím IP44 zajišťuje, že do něj nemohou proniknout žádné předměty s maximálním průměrem 1 mm a je chráněno proti stříkající vodě z jakéhokoliv směru.

Kobald | Minimalistické bodové stropní svítidlo | Černé | GU10

335 
Minimalistické bodové stropní svítidlo Rabalux Kobald si najde místo v každé moderně zařízené domácnosti. Úhel paprsku světla lze podle potřeby změnit až o 15°. Bodovka má hranatý tvar se zaoblenými rohy v matné černé barvě, je vyrobeno z hliníku a osazena paticí typu G10. Do svítidla doporučujeme zakoupit LED žárovky šetřící energii o výkonu až 42W. Barvu teplého či studeného přirozeného bílého světla LED žárovky přizpůsobte funkci místnosti a budete se cítit skvěle. 

Narmada

199 
Moderní Solarní lampy Narmada 77004, černá barva, optimalní pro terasa, zeď domu

Sorrento

714 
Venkovní nástěnné svítidlo Sorrento je jedním ze zástupců klasického stylu. Matné černé svítidlo je doplněno průhledným stínítkem lampy, díky čemuž Sorrento vypadá dobře na téměř jakémkoliv barevném povrchu, ať už je namontováno na vnější stěně domu nebo na terase. Vestavěný, energeticky úsporný LED světelný zdroj osvětluje své okolí teplým bílým světlem. Výkon světelného zdroje je 8 W, jeho svítivost je 500 lumenů, teplota jeho barvy je 3000 K a životnost je 25 000 hodin.  Krytí nástěnného světla s krytím IP44 zajišťuje, že do něj nemohou proniknout žádné předměty s maximálním průměrem 1 mm a je chráněno proti stříkající vodě z jakéhokoliv směru.

Kobald | Minimalistické moderní stropní svítidlo | Černé | E27

251 
Minimalistické bodové stropní svítidlo Rabalux Kobald si najde místo v každé moderně zařízené místnosti. Úhel paprsku světla lze podle potřeby změnit o 15°. Bodovka má oválný cylindrický tvar v matné černé barvě, je vyrobena z hliníku a osazena paticí typu G10. Do svítidla doporučujeme přikoupit LED žárovky šetřící energii o výkonu až 42W. Barvu teplého či studeného přirozeného bílého světla volte podle funkce místnosti. Průměr svítidla je 90 mm a vzdálenost od stropu je 110 mm. 

Brezno

399 
Moderní Solarní lampy Brezno 77006, černá barva, optimalní pro terasa, zeď domu

Kobald

302 
Minimalistická Zapuštěné a přisazené osvětlení Kobald 2047, matná černá barva, optimalní pro obývací pokoj, ložnice, pracovna

Sorrento

714 
Venkovní nástěnné svítidlo Sorrento je jedním ze zástupců klasického stylu. Matné černé svítidlo je doplněno průhledným stínítkem lampy, díky čemuž Sorrento vypadá dobře na téměř jakémkoliv barevném povrchu, ať už  na zahradě, podél chodníku, domu nebo na terase. Vestavěný, energeticky úsporný LED světelný zdroj osvětluje své okolí teplým bílým světlem. Výkon světelného zdroje je 8 W, jeho svítivost je 500 lumenů, teplota jeho barvy je 3000 K a životnost je 25 000 hodin.  Krytí nástěnného světla s krytím IP44 zajišťuje, že do něj nemohou proniknout žádné předměty s maximálním průměrem 1 mm a je chráněno proti stříkající vodě z jakéhokoliv směru.

Spot relight | Čtvercové bodové svítidlo v černé barvě | GU 5.3

55 
Moderní podhledové bodové zápustné svítidlo Rabalux Spot relight je zasazeno do čtvercové základy v elegantní černé barvě se dá snadno zapustit do sádrokartonu i nábytku. Kvalitně osvětlí pracovní plochu kuchyňské linky a v obývací stěně vytvoří skvělé náladové osvětlení. Bodová světla se hodí i do ložnice, pracovny a jiných obytných místností. Nenápadné bodovky s příkonem 1x max. 50W a stupněm krytí IP20 využijete v místnostech s nízkými stropy, v úzkých chodbách i menších pokojích.

Spot relight | Černé podhledové bodové svítidlo | GU5.3

55 
Moderní podhledové bodové zápustné svítidlo Rabalux Spot relight je zasazeno do kulaté základy v elegantní černé barvě se dá snadno zapustit do sádrokartonu i nábytku. Kvalitně osvětlí pracovní plochu kuchyňské linky a v obývací stěně vytvoří příjemně tlumené osvětlení. Praktická bodová světla se hodí i do ložnice, pracovny, na chodbu, do haly a jiných místností. Nenápadné bodovky s příkonem 1x max. 50W využijete v místnostech s nízkými stropy, v chodbách i menších pokojích.  

Lamar

248 
Standard Bodová svítidla Lamar 3986, matná černá barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Lutec 5104002012 LED venkovní nástěnné svítidlo Gemini Xf 1×9,5W | 750lm | 3000K | IP54 – černá

496 
Exteriérové ​​venkovní nástěnné LED svítidlo Lutec Gemini XF je navrženo speciálně pro zahrady, terasy a další venkovní prostory. Spolu s ním získáte ochranné krytí IP54 proti nepříznivým přírodním vlivům. Je voděodolné a nevadí mu zaprášené prostředí. Svítidlo má elegantní čtvercový tvar, matnou černou barvu a je vyrobeno z hliníku nejvyšší kvality, který prodlužuje jeho životnost. Příkon je 9,5W, světelný tok 800lm a teplota chromatičnosti bílého světla 3000K. Venkovní světlo má záruku 3 roky.

Velence

302 
Klasické Venkovní sloupky Velence 8206, černá barva, optimalní pro

Salem

503 
Standard Noční lampy Salem 4950, černá barva, optimalní pro obývací pokoj, pracovna

Chile

520 
Moderní Venkovní nástěnné svítidla Chile 8029, černá barva, optimalní pro terasa, zahrada, zeď domu

Arno | Stolní lampa v černé barvě | E27

528 
Moderní stolní lampa Rabalux Arno v černé barvě doplněná charakteristickým kabelem s příkonem 1x60W s paticí E27 dokonale osvítí každý pracovní stůl v domácí pracovně, dětském pokoji i kanceláři. Je skvělým pomocníkem při práci i při studiu, je snadno přenosná a díku klipu lehce instalovatelná. Lampičku můžete zkrátka přemístit tam, kde ji zrovna potřebujete. Kovový materiál je zárukou dlouhé životnosti. Nastavitelné rameno i stínidlo lampy poskytne perfektní nasvícení pracovní plochy.

Kapuas

621 
Moderní Solarní lampy Kapuas 77015, černá barva, optimalní pro terasa, zeď domu

Ursula

3352 
Moderní Stropní svítidla Ursula 3189, černá barva, optimalní pro obývací pokoj, jídelna

Kangton

159 
Moderní Solarní lampy Kangton 77024, černá barva, optimalní pro terasa, zeď domu

Dannet

167 
Moderní Solarní lampy Dannet 7975, saténová chromová barva, optimalní pro zahrada